Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy legyek túl az exférjemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl az exférjemen?

Figyelt kérdés

elváltunk, ő hagyott el, van nője, sőt már gyereke is született tőle, de mindez(az elhagyás) egyik napról a másikra történt, és én nem tudom felfogni hogy miért.


Azóta van párom aki szeret és a fiamat is szereti, de egyszerűen nem értem hogy változhat meg valaki ennyire, hogy a fiának a gyerektartást sem fizeti, csak hébe-hóba, fiát nem is hívja fel telefonon.


segítsetek, mert félek emiatt az új páromat veszítem el aki elfogadja és szereti a fiamat is!!!


2010. szept. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól érzem,hogy te még mindig szereted?

Nehezen leszel túl,addig,ameddig nem kapsz választ-tőle.

Lapos lett a kapcsolatotok?A másik nő volt túl tüzes?Nem tudom..ezt csak ő tudhatja.

2010. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagy már a fenébe! megvan mindened,ami a boldogsághoz kellhet,melletted van a gyereked,örülj,hogy nem perelték el tőled, gondolom az anyagiak is biztosítva vannak,különben nem ilyesmin agyalnál; sikerült találnod valakit,aki szeret, ez amúgy elvált,gyerekes nőknél szintén nagy kincs. Nevelőapjával ezek szerint minden OK, fiaddal is kijön. Akkor meg miért egy olyan emberrel foglalkozol,akitől semmi jót nem várhatsz és tönkretett idegileg? Szerintem a mostani párod ettől sokkal többet érdemel, az exed meg sokkal kevesebbet. Nem vagy már kiskamasz,hogy elragadjanak az érzéseid,ne rágódj rajta,ne marcangold magad,akkor csak feltéped a sebet. Foglalkozz a családoddal, örülj annak,amid van.
2010. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván megvolt az oka a szakításnak, amiről mi nem tudunk. Innentől felesleges az okokat boncolgatni, a gyerektartás ügyében pedig a bíróság dönt. Ennyi.
2010. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű azt mondani, hogy felejtse el..engem is elhagyott a vőlegényem, meggondolta magát..csak arra kellettem volna továbbra is, hogy melegítsem az ágyát..majdnem másfél éve hagyott el 7 év után...nekem is jött az a férfi,a ki mindent vállalt volna, esküvő, kisbaba, egy csomószor viccelt és a hasamat simogatta...

De én még nagyon sokszor sírtam az ex miatt..nem bírtam feldolgozni, hogy hogyan nem kellek neki...mikor azt mondta, örökre egymás kezét fogjuk...??


Múltkor éppen velem csalta meg a barátnőjét..azt hittem azért talélkozik velem, emrt annyira hiányzom, hogy nem bírja ki nélkülem..és azért smárol le a kocsiban...hát nem..egyszerűen csak megkívánt...holott tudta, hoyg nem vagyok túl rajta..ja, akivel összejöttem, vele meg szakítottam, mert nem akartam hazudni neki tovább...azt hittem megszerettem annyira, hogy elfelejtem a volt vőlegényemet, hogy olyan erős kapcsoalt alakul ki, de nem...


De az eset után már egyáltalán nem tartom azzal a gerinctelennel a kapcsolatot...és ez már nem is hiányzik...de a düh és a csalódottság még mindig megvan.


Szóval nem csodálom, amin átmész..én is kérdésekre kerestem a választ, értetlenül álltam és még bizonyos szinten ez ma is tart..és ha én hagyom el, már rég túl lennék rajta..csak így nehezebb..menj el kineziológushoz, vagy keress magadnak elfoglaltságot...


Másik... ha a volt férjed nem fizet gyerektartás, megelőlegezteted az állammal és ne aggódj, megy majd a levonás a férjed fizujából...ha meg nem látogatja a fiát, akkor még nagyobb paraszt...!

És egyszer majd jobb lesz! Kitartás

2010. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!