Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tévő legyek? VAn jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? VAn jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel két és fél hónapja alakítjuk az életünket, de ő még házas illetve hamarosan válik. A papírokat már beadta a feleség mivel ő kezdeményezte a válást is. Van két gyerekük két kislány. Még nem találkoztam velük úgy, hogy a pasi is ott volt. Jelen pillanatban, szinte mindennap találkozunk még akkor is ha a gyerekek nála vannak, igaz akkor csak este és csak néhány órára. Félre értés ne legyen, nem csak szexből áll a kapcsolatunk. Rengeteget beszélgetünk és eljárunk közösen szórakozni, de csak olyan helyre ahol nem ismernek minket, mivel még nem szeretnénk ha kiderülne, hogy köztünk van valami. Ugyanis a feleség még azt is gondolhatná, hogy mielőtt megromlott a kapcsolat már együtt voltunk holott ők 4 hónapja élnek külön én meg csak 2 és fél hónapja ismertem meg :/ Mit tehetnék ez ügyben ??? Várjam meg, hogy hogyan alakul a dolog? Vagy ne is reménykedjek abban, hogy a válás után együtt lehetek-e vele? ?:( Amit nagyon sajnálnék :(
2010. okt. 7. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne reménykedhetnél? Hiszen válófélben van, szabad ember, szinte már nem is házas. Az, hogy még nem találkoztál a lányokkal semmit sem jelent. Te nem elvetted a feleségétől, hanem megismertél egy embert, akinek már nincs kapcsolata. Nyugodtan reménykedj, sok boldogságot nektek :)
2010. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt kibontakozni a kapcsolatotokban. A válásból maradj ki amennyire csak lehet. Ha mesélni akar, vagy ha valami a szívét nyomja s el akarja neked mondani akkor hallgasd végig. Ha kér tanácsot akkor adj neki.
2010. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is állj pozitívan a dolgokhoz.

Sem a válás, sem a két gyerek nem lehet akadály, ha ő is komolyan gondolja.

2010. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Még valami. Az se okozhat gondot, hogy én 20éves vagyok Ő pedig 31?? Sokat beszélünk a válásáról illetve ő mondja, hogy mi a helyzet. Azért is félek a dologtól mert az elején kijelentette úgymond, hogy ne legyek belé szerelmes illetve, hogy nem tudna egy jó ideig nőben megbízni ami sztem érthető is :/ De már két alkalommal (mind2szer picit ittasan) azt mondta hogy szeret és szerelmes belém. Ez jelenthet valamit ?? Vagy csak az alkohol szólt belőle ?? :/:|
2010. okt. 7. 23:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A részeg ember őszinte...
2010. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Nincs!!


Csak hűlyit téged!! Ez eltarthat akár évekig is!


De hidd el nincs az a pasi aki 2 gyerek után kilép egy házasságból csakmert most valaki a farkára akadt...


Szerető vagy semmi több és valószínűsítem, hogy nem az első!!


Ha valakinek annyira szar a házassága az elválik magától aztán egy darabig egyedül van majd párt keres.

Akinek meg nem szar az miért válna el??


Mellesleg lehet hogy a feleség is ugyanígy van, aztán csak a gyerekeknek megy a színjáték, de éppen miattuk nem fognak elválni!


Én nem bíznék ebben fdőleg akkor nem ha még a korkülönbség is nagy közöttetek!!

Akkor meg főleg a klasszikus esete forog fent a hülyítésnek!!

2010. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 jujube ***** válasza:
92%

szerintem te aldozata leszel ennek.

melletted feldolgozza a valasat, majd amint megerosodott tovabb fog lepni.

Ez altalaban torvenyszeru....

persze vannak kivetelek..

2010. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

31 éves korára 2 pici lányt a "világra csinált",és még miattuk sem tudta kommunikációval rendezni a nejével házassági problémákat,inkább elvált meg piál...


Szerintem alapvető gondok vannak a fejében,mit gondolsz a 4 hónap alatt megváltozott a hozzáállása annyira házassághoz,gyerekekhez,nőkhöz párkapcsolathoz,hogy veled képes legyen egy egy teljesen jó kapcsolatra??

Egybe már gőzerővel belevágott,gyerekeket vállalt rövid időn belül mégis feladta....


Én nem tartom megbízhatónak,én nem kezdenék olyannal aki ilyen könnyen felad egy kapcsolatot amiben elkötelezte magát 2 pici gyerekkel...

2010. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Ja és azért van veled mert nem mer,és nem is akar egyedül lenni....
2010. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Inkább hagyja el a családját és boldog legyen a szerelmével,mint hogy a csoffadt feleséggel öljék egymást a két pici meg közlekedő edények állandó feszültség és puskaporos hórdók között éljen ,mint én.Kdves házasság megmentő pártiak.
2010. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!