Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben a felállásban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a felállásban hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Még nincs be adva a válási papír a bíróság felé , most próbáljuk egyeztetni a dolgokat.


Van egy közös ingatlan amiből én csak X összeget szeretnék kérni. Így valószínű nem eladva lenne, másúton is kitudja fizetni ezt nekem.

Viszont így lenne ugye Olyan papír is íratva hogy lemondok az ingatlanról.


Milyen időintervallumot szokás adni arra hogy az egyik fél ki fizesse a másikat?

A lemondó nyilatkozatot ha jól gondolom csak akkor vagyok köteles aláírni ha ki fizette az összeget?

Ezeket majd úgy is meg lehet csinálni hogy ügyvéd előtt adja oda a pénzt és akkor mondok Le?


Természetesen fog ügyvéd segíteni a kérdéseimben, csak most hirtelen kiváncsi lettem ...


2022. jan. 17. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Írjatok rendes adás-vételit, ügyvéd és közjegyző is kell.
2022. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!