Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfi(45) - fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfi(45) - fiatalabb lány felállásban(26), mennyire esélyes, hogy jön egy fiatal pali aki beleszemétkedik a dologba?

Figyelt kérdés

Nem kérem a szokásos sablon válaszokat, csak akkor írj ha van konkrét tapasztalatod az ügyben.

Több mint 6 éve együtt vagyunk a szerelmemmel, úgy érzem minden rendben közöttünk, 19 éves kora óta ismerem már, nálam jobban senki sem ismeri, persze voltak hullámvölgyek, és egy 3 hónapos szünet is 2 éve, de teljesen egyértelmű, hogy együtt kell lennünk, minden klappol, egyedül talán az az állandó vita tárgya, hogy ő még nem szeretne gyereket, de én sem mindenáron.


Erre egy közös ismerőstől kell megtudnom, hogy virágot(!!!) visznek neki a munkahelyére? Mikor rákérdeztem este, csak somolygott, hogy nem úgy van az, ez csak ilyen év végi ajándék (senki sem kapott még semmit) volt a cégtől stb. Aztán kis idő múltán odaült és elmondta, hogy ne haragudjak, de bevallotta, hogy jött oda "ideiglenesen" pár hónapja egy másik cégtől egy srác, akivel nagyon jókat szoktak beszélgetni, szokott segíteni is neki, de ne értsem félre, csak jófejségből, és Ő hozta neki a virágot "hálából" hogy annyit segített neki, illetve facebookon is beszélnek, de ő írt rá, és nincs semmi olyan. És ha szeretném soha többé nem beszél vele, mert neki is leesett már egy ideje, hogy közeledni akar felé, de nem akarta megbántani, és nagyon visszafogottan közeledik, nem is esett le neki sokáig hogy "szerinte" tetszik neki.

Én persze kiderítettem ki ez, és sokkal hihetőbb lenne a barátkozós sztori, ha nem úgy nézne ki mint valami filmsztár.

Mondtam neki akkor legyen szíves megszüntetni ezt, vagy én szüntetem meg a srácot, és még neki állt feljebb, hogy miért viselkedek így, miért kell ilyeneket mondani. Most abba maradtunk, hogy lekoppintja, és nem beszélnek többet, de megeszem a kalapom ha ez igaz. Eddig még sosem csalódtam benne, de ez nagyon bűzlik. Nem gondolnám, hogy olyat tudna neki nyújtani a csini pofin kívül amit tőlem nem kap vagy kapott meg, érthetetlen ez az egész.



2021. dec. 14. 14:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínű. Főleg, ha családot szeretne.
2021. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

" Nem gondolnám, hogy olyat tudna neki nyújtani a csini pofin kívül amit tőlem nem kap meg."


De, egy nem nagypapa korú apát a gyerekek mellé. Fiatalos társat 20-30 év múlva is.

2021. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

"vagy én szüntetem meg a srácot"

Szeretnék egy ilyen társat, aki se nem agresszív, se nem uralkodik rajtam. És annyi idős mint apám.

2021. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Már bocs de elég régóta ismerem, és talán nem kell magyarázni, hogy az idősebb pasik tetszenek neki, lehet mondhatjuk, hogy "apakomplexusos" szóval nem gondolnám, hogy a korom bármi féle akadály lenne :)
2021. dec. 14. 15:06
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért izgulsz a fiatal srác miatt ennyire, hogy kvázi megtiltod hogy beszéljen vele - magyarul megvered, ha mégis? Ha annyira nyeregben érzed magad?
2021. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem fenyegettem meg, csak feldúltságból mondtam neki. Hogy nyomatékosítsam a helyzet súlyát. Talán szó nélkül tűrnétek, hogy virágot hoznak a kedveseteknek? Meg bókolgat smúzolgat neki állandóan?
2021. dec. 14. 15:17
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
"mennyire esélyes"? Már megtörtént... és ahogy öregedtek, egyre több ilyen lesz.
2021. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A félelmed jogos. Apakomplexus ide, apakomplexus oda, egyrészt a 19 éves kislányból, akit 38 éves tapasztalt férfiként felszedtél, most már egy tapasztalt nő lett és elkezdték észrevenni a kortársai. Ő is őket, ezzel kapcsolatban ne legyenek illúzióid.


Mi segíthet?


- Először is nyugodj meg és ne hozz létre fiszemfszom szabályrendszereket, mert azzal csak eltaszítod magadtól.

- Fogadd el, hogy valószínűleg nem veled fogja leélni az életét. Ez egy szar gondolat, tudom, de én is átéltem, úgyhogy ez van. Ez vele jár a majd' 20 éves korkülönbséggel. (ennek elfogadása segít lazábbnak, férfiasabbnak maradnod és kordában tartja a féltékenykedést is)

- Udvarolj neki, tedd oda magad férfiként, érezze, hogy ő neked a nő. Ez kortól függetlenül kötelező. Akkor is, ha épp nem legyeskednek férfiak a barátnőd körül. (akkor meg főleg, ha vannak körülötte fiatal férfiak)


Mi nem segíthet?


- Beszabályozni nem fogod tudni. Az apakomplexusa hatására pontosan úgy fog viselkedni, mint egy rossz kislány, akinek szigorú, diktátor apja van és nem fog neked elmondani semmit. Egyenes út a megcsaláshoz.

- Ne fenyegetőzz mert ezzel csak elmélyíted benne az esetleges kételyeit a kapcsolatotokat illetőleg.


Ha szerelmes a barátnőd, hozhatnak neki bármit, le fogja szarni, téged akar. Viszont én megtapasztaltam, hogy ha mondjuk a 24 éves nő melletti 43 éves férfinak akad egy 29 éves vetélytársa, akkor a 43 éves férfinak fel kell kötnie a gatyáját.


Amióta tapasztaltabb vagyok ezen a téren én nem is haragszom emiatt azokra, akik esetleg kidobtak a nagy korkülönbség miatt. Úgy vélem, hogy mindenki ösztönösen korban, mentalitásban hozzáillő társat keres (amennyiben nincsenek komplexusai, traumái). Azóta nekem is korban hozzámillő barátnőm van és ezerszer jobb, mintha egy fiatal fruska útját egyengetném.


Én mai fejjel azt mondanám, hogy köszönd meg az égnek ezt a 7 évet, amit egy jóval fiatalabb nővel eltölthettél és köszönj el tőle tisztességesen, békével. Tudom, tudom, "ez nem fog menni", meg "nem úgy van az", de majd te is átmész azon az alagúton, amin én, aztán meglátod.


Kitartás, bármilyen irányba viszed a problémakezelést!

2021. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
"nyomatékosítsam a helyzet súlyát" látom a korod ellenére sem sikerült eddig felfognod, hogy ő nem a tulajdonod. Fiatal, előtte az egész élet. Tudod hány pasija lesz még? Őszintén, eddig csak a nagy szerencsédnek köszönhetted, hogy kellettél neki, szóval jobb ha felkészülsz, hogy előbb utóbb pattintva leszel, ez az élet rendje.
2021. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"vagy én szüntetem meg a srácot,"

Erőszakos PszichoMókusok úgy gondolják nekik 20 évvel fiatalabb betegápoló dukál 70 évesen is?

2021. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!