Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ez hölgyeim??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hölgyeim??

Figyelt kérdés

Válás közepén vagyunk..A sztori hosszú...(nem megcsalás)

Az érdekelne,hogy mikor közös program van a gyerekkel(játszóház,közös vásárlás stb)

Tökre olyanok vagyunk mintha semmi nem történt volna!Ha eggyütt a család...kicsimnek,szívemnek szólít..óvatosan hozzám ér.. Utána már a nevemen..Holott azt mondta nem akar már tőlem semmit..Ezt el is fogadtam,és ha együtt is vagyunk csak a fiamra figyelek,és nem becèzgezem..Nem is keresem,csak a fiam miatt írok neki,hogy jól van e stb..Szóval elfogadtam a döntésèt tiszteletben tartom..Szóval hölgyeim..Ez miért van?Csak megszokás,vagy van még érzelem..?????

Köszönöm a válaszokat! Akiről szó van 26 éves lány.



2022. jan. 18. 13:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

17# Az is vagyok. Csak azt nem szabad az ilyen megkeseredett embereknél elfelejteni, hogy ők sem így indultak neki az életnek. Én is ugyanúgy jót akartam, szépet, boldogságot, mint mindenki más.

Aztán annyit rábasztam és pofára estem, hogy az emberi lélek csillogása teljesen hiányzik belőlem. A legtöbb saját hiba, néhány nem, a lényeg, hogy a sok-sok ráb@szásból -ha már el is mesélem- lehetne tanulni a még nem megkeseredetteknek, hogy ne váljanak ők is ilyenné.

2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

#18

Eszem ágában sincs vergődni! 🙂Köszönöm,hogy megtiszteltèl a valaszoddal! És nem is szidtam őt!Hisz én hibáztam!Egy szót sem írtam róla ami bántó lett volna!Nem tudom van e gyermeked,de ha van egy csöppség már más a helyzet!Nem lehet taktikázni,meg zéró kontakt szabály,meg tudom is én a sok badarság!De tényleg köszi a választ!

2022. jan. 18. 14:31
 23/42 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem gondolta az asszonyka komolyan ezt a szakítást. Teperést vár, de az a gond, hogy ha megteszed, akkor kb. 2-3 hétig lesz otthon minden rendben, aztán megint kell neki egy drámázás. Itt szerintem az tud működni - feltéve, hogy vissza akarod őt kapni -, hogy most békén hagyod, nincs ajándékozás, közös vásárlás, semmi - a szükséges kommunikáción kívül, ami legyen távolságtartó. Az kell, hogy azt érezze, hogy tényleg elveszített.
2022. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Mit tettél? Van olyan dolog, ami visszacsinálhatatlan és megbocsájthatatlan és mélyebb problémákra enged következtetni. Pl. ha megütötted a párod, az abszolút ilyen. Ha valamivel megbántottad, vagy elhanyagoltad a kapcsolatot, akkor az szerintem még menthető, ha menteni szeretnéd.

Saját tapasztalatból - bár ebben a történetben nem volt gyerek. Azért akartam szakítani, mivel a párom elhanyagolt, úgy éreztem, már nem szeret annyira, már nem vagyok neki annyira fontos, mint korábban.

Amikor azonban komolyan oda jutottunk, hogy elveszítjük egymást, mind2-en rájöttünk, hogy igazából ezt akarjuk a legkevésbé.

Szerintem ha megbocsájtható bűnt követtél el, adj neki egy kis időt és utána keményen küzdj érte ha fontos neked.

2022. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem esélyes,hogy kezd megijedni, és elbizonytalanodni a döntésétől.
2022. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

24#

Szó sem volt bántalmazásról!Kicsi sokat lógott a neten!És én féltékeny voltam! Folyamatosan piszkálják,hogy inkább egymással foglalkozzunk..Persze voltak hangos szó váltások..És a gyermek előtt ezt nem szabad!Szóval nem megcsalás se nem verès nem volt..Csak egyik reggel is össze kaptunk,igazán hangos szó sem volt .Én mondtam a magamèt a face miatt.. Ő meg mondta, hogy most lett elege és elmegy..Adtam neki 500 ezer főt és az autómat..És elmentek..De sajnos ebből sok vita volt..Tudom hibáztam!Nem biztam meg benne...

2022. jan. 18. 14:48
 27/42 anonim ***** válasza:
85%
Vihar a biliben...
2022. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt válni...? Elég gyerekes.
2022. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minimum 1 megcsalást tippeltem volna...
2022. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért szar a kapcsolatotok, mert annyira nem ismered a nőt, hogy itt kell idegeneket kérdezni róla.
2022. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!