Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért akar elválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar elválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feleségem bejelentette, hogy el akar válni, és nem értem miért?

Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de amit tudok megteszem, és általban nézem is az igényeit.

Dolgozom, jól keresek, elviszem vásárolni, mert azt nagyon szeret. ha kell megfürdetem, megmaszírozom.

Mosogatni nem szeret, így én mosogatok, és segítek a házkörüli munkákban is. Ennek ellenére, semmi nem jó neki, és mindenben hibát talál akár mit is csinálok, negatív kritikával illeti inkább mint pozitívval.

Egy hete pedig bejelentette, hogy el fog válni tőlem. 4 éves házasság után :(



2022. jan. 25. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Várj megnézem a varázsgömbömet!


Ezer féle oka lehet!

2022. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt egyedül ő tudja.
2022. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

pl: szex

anyagiak

viselkedésed

külsőd

barátai, szülei véleménye

másik férfi

2022. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem kérdezed meg, hogy miért akar válni?

Mi honnan tudjuk?

2022. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Sanszos hogy van neki màs ha ilyen hirtelen és lazàn jelentette be a vàlàst olyankor megvan az új pasi.
2022. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert nem szeret.
2022. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeret és talált másik pasit
2022. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha állandóan csak kritizál akkor szerintem már nem szeret. Megtehetsz te érte bármit sajnos vannak olyan emberek akiknek soha nem jó semmi.
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg másik pasit talált magának.
2022. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Sokszor azok a nők válnak akikért mindent megtesznek. Sokat olvastam ennek utána. Amikor túl jól tartod, magad elê helyezed, mindent megadsz neki akkor lassan elvész benne a tisztelet irántad,ès ha nincs tisztelet nincs szeretet sem. Sokszor felvetődik a kèrdès "pedig mindent megtettem". Èpp ez okozza ezt a folyamatot. Ekkor jön vki,aki semmit sem tesz èrte,mégis a nő felnéz rà,vmi tulajdonsàga miatt ami benned nincs,ès "polyautasként"-bár semmit nem ad- mindent visz. Ès mivel Te jòl keresel a nő belőled akarja a jövőt stabilizálni(nem a szeretőből,hiszen attòl semmit sem kap), megkezdődik a brutális kifosztásod per által
2022. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!