Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, ha így megvisel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha így megvisel a válás?

Figyelt kérdés
A férjemmel négy év után válunk. Úgy érzem, válni akarok, hónapok óta külön élünk, van is új kapcsolatom, de most, hogy tudatosult, hogy vége, és beadtuk a papírokat napok óta sírok és megvisel, hogy végleg lezárul a kapcsolatunk. Anyagilag nem függtem tőle soha, tehát ez nem tartott vissza soha. Ez normális vagy ha ennyire megvisel, és rosszul vagyok a gondolattól, hogy vége, akkor még belül mégis szeretem?
2022. jan. 27. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire kivagy az uj parod nem is szereted igazan...
2022. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem normalis. Vegulis egyreszrol ez egy nagy kudarc, hogy nem tudtátok megmenteni es igy kisiklott, masreszrol meg eppen azt az embert veszited el, akivel biztos voltatok egykoron, hogy egyutt fogjatok leelni a trljes eleteteket.
2022. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Te saját magad nem vagy normális !

Te saját magad sem tudod úgy igazán, hogy miért is akartál elválni!

A jelenlegi férfitől is nagy valószínűség szerint elfogsz válni,ezt olvasom ki az írásodból !

A te esküd a fogadalmad , azaz a szavad semmit nem ér !

Ezt gondold végig és rájössz, hogy igazat beszélek.

2022. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak igaza van. Ezek szerint szereted a férjed. Akkor minek mentél félre? Igazi hülye vagy, már bocs. Azt sem tudod mit akarsz és kivel. Gáz
2022. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem, de nem tudtunk együtt élni. Az új kapcsolatom sokkal nyugisabb, de őt nem tudom még úgy szeretni, és fáj, hogy a másik véget ér.
2022. jan. 29. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Eg normális kapcsolatod nem lesz az életben, mert azt sem tudod mit akarsz.
2022. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogy megsiratod a múltat, mert szép is volt benne, teljesen normális.

Az ember a saját kudarcát éli meg, nem biztos, hogy azt, hogy vissza akarná a másikat.

A házasságotok már nem működött. De a szeretetmaradvány, vagy nosztalgia attól még létezhet.

Amikor lezárul az eljárás, utána minden letisztul.

Lehet, hogy korán létesítettél új kapcsolatot, de nem biztos.

.

.

https://www.youtube.com/watch?v=PtjOHBCOj9E

2022. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Az új kapcsolatod sem fog sokáig tartani, mert majd ennél a kapcsolatnál is találsz egy újabb kapcsolatot.

Hiszen te szabad ember vagy, anyagilag nem függsz senkitől !

Majd amikor rájössz , hogy mekkora marhaságot csináltál saját magadból, akkor már késő lesz, mert egy kivénhedt öregasszony leszel aki majd már csak a pénzéért kap magának "kapcsolatot" !

Válás helyett, elgondolkoztál azon, hogy hogyan lehetne megjavítani a kapcsolatodat, és dolgoztál is azon , hogy rendbe hozzad - rendbe hozzátok a kapcsolatotokat?

Komolyan érdekelne, hogy mi az a minden amit megpróbáltál megtenni azért, hogy ne válás legyen a kapcsolatod végeredménye ?

2022. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Örülj neki, hogy van új kapcsolatod. De attól a múltat meg lehet gyászolni. Én egyedül csináltam végig az egészet. Én is sírtam, de nagyon rossz volt már a házasságunk. O idén nősül újra, nekem azóta sincs kapcsolatom. Valahol azt érzem, sosem mennek újra férjhez. Bár egy társ néha hiányzik. De nem akarok fejest ugrani azonnal egy új és hosszú kapcsolatba. Adok időt magamnak és a gyereknek is.
2022. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudunk egyutt elni".. ez egy olcso kifogas..

Bantott teged vagy a gyerekeket? Alkoholista, drogos, munkanelkuli?

Mert ha nem es mindketten szeretitek a masikat, f@sznak valsz el?

Azt hiszed a kovetkezoben nem csalodsz majd?

2022. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!