Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, ha így megvisel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha így megvisel a válás?

Figyelt kérdés
A férjemmel négy év után válunk. Úgy érzem, válni akarok, hónapok óta külön élünk, van is új kapcsolatom, de most, hogy tudatosult, hogy vége, és beadtuk a papírokat napok óta sírok és megvisel, hogy végleg lezárul a kapcsolatunk. Anyagilag nem függtem tőle soha, tehát ez nem tartott vissza soha. Ez normális vagy ha ennyire megvisel, és rosszul vagyok a gondolattól, hogy vége, akkor még belül mégis szeretem?
2022. jan. 27. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ebbe a cipőbe voltam 4 éve mint most te! Nem volt túl jó a kapcsolatunk beadtam a valópert..lett új párom és mégis iszonyúan megszenvedtem én is a válást ....voltak olyan érzéseim is h lehet el se kellett volna váljak. Azóta se jött el a boldogság az új parommal...szerintem ez azért van nálunk mert nem vagyunk biztosak 100 % h jó ez a döntésünk!
2022. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtatok együttélni, akkor tiszta sor.
2022. szept. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!