Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elválunk, kérhetem-e azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elválunk, kérhetem-e azt, hogy a lakás amit eladunk annak az összege az én számlámra menjen? Ugyanis külön külön van számlánk csak! A lakás közös!

Figyelt kérdés
A férjemet megeléggé elenem nevelik az anyósék!Nem azért válunk mert rosszba lennénk.Csak nagyon nagy oka van.A férjem persze velünk élne de papiron nem oda lenne bejelnetvel!Tehát én nem akarom kisemizni meg ilyeneK!Meg van az oka amiért elválunk!
2008. dec. 17. 08:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Hitelt vett fel amit nem tud vissza fizetni!Azért is kérném az én számlámra nehogy lefoglalják!Szeritetek az ügyvéd nem foglalkozik azzal ,hogy kinek a számlájára megy a pénz az adásvételinél?Mert gondolom nem minenkinek van közös számlája a párjával?!
2008. dec. 17. 08:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra a számlára megy ,amilyen számlaszámot megadtok.A fele a tiédre menne így is,aztán meg ha a férjed beleegyezik,hogy a z ő része is a tiédre menjen sztem semmi akadálya.Ügyvéd sem szól érte,jogotokban áll úgy csinálni ahogy akarjátok,csak lehet beírja a szerződésbe,amit a férjed úgyis aláír.Természetesen előtte megkérdezi a férjed.
2008. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!