Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekes apával bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes apával bonyolult lakás helyzet?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy párom épp válik. Úgy 1 éve ismertem meg és rögtön kialakult a közös vonzalom, ugyanazon a munkahelyen dolgoztunk én próbaidőn voltam de el intézte hogy meghosszabbitsák a szerződésem. Onnantól gyakorlatilag sokat túlóráztunk mindketten ha értitek. De a (az ex) felesége is ugyanott dolgozik csak más részlegen(épületben), és a fülébe jutottak a pletykák így indította el a válást, amivel párom persze egyetértett, és elvileg 2 tárgyalás és el választják őket. Én most albérletbe lakok de természetesen a párommal szeretnék együtt lakni. Én nem mehetek be a bíróságra a tárgylalásra, hogy indítványozva legyen hogy a nő menjen el az otthonukból? Mert páromnak se lenne pénze most lakást venni csak bérelni. Engem nem zavarna az se ha a gyerek is ott maradna szeret engem szerintem, még csak 4 éves és az ő érdeke is hogy maradhasson a szobájába, meg a megszokott helyén.
2011. jún. 13. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
A nő amúgy utál Engem, magától biztos nem menne bele, ezért kéne jogi úton kirakni.
2011. jún. 13. 12:18
 2/66 anonim ***** válasza:
85%

Provokatív célzatú kamu kérdés...hányan fognak bedőlni ennek, te jó ég :)


A kérdező meg röhög, és feljebb kúszik a toplistán, a sok válasznak köszönhetően.

2011. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
Ja, majd a nő fog elmenni, hogy te ott kufircolhass a férjével a lakásukba.Hehehe....
2011. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha jogilag övé pl a lakás, akkor nem rakhatod ki.

Ha társtulajdonos, akkor meg a részét ki kell vásárolnotok a szeretőddel, azaz 'pároddal'.


Te önhatalmúan nem mondhatod azt neki, hogy: 'Elváltatok, húzzál a lakásból!'.

Plusz, az se biztos, hogy az apukánál helyezik el a gyereket..

Itt nagyon sok 'víz' fog 'lefolyni' azon a bizonyoson ...

2011. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
most akkor te ki akarod tenni az exfeleséget és az anyjától elvenni egy kisgyereket. ezelőtt pedig feldúltál egy házasságot... gratulálok. a bíróság ítéletén múlik kié a lakás, meg kinél marad a gyerek, de általában az édesanyánál marad a gyerek, az ingatlan pedig jó eséllyel eladásra kerül, hacsak nem az egyik félé volt, vagy kifizezik egymást. ha nem a párodé volt a lakás a házasság előttről, akk nem fogják kitenni őket onnan... elhiheted, h a gyerek régi szobája az utolsó szempont...
2011. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Légyszíves ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor ne is irj. Csak annyit kérdeztem hogy nekem jogom van e az igényeimmel előjönni a tárgyaláson, mivel már velem van a párom.

És szerintem az is jogos hogy a párom nevén lévő ingatlanból menjen el a nő, neki már ott nincs keresnivalója.

2011. jún. 13. 12:23
 7/66 A kérdező kommentje:
Nem dúltam fel egy olyan házasságot ami már amúgy is romokban hevert, ezt a részét ki lehet hagyni.
2011. jún. 13. 12:25
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nevén van a lakás akkor oké,hogy az övé,de elvileg felesben van a tulajdon. Majd a biróság megállapítja.. S rényleg nem szép hogy elvetted tőle. S hogy a 4éves gyereket az apának itélik,szerintem kicsi az esély...
2011. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban neked semmihez sincs jogod!A válás, a lakás és a gyerek a kettejük magánügye, semmi közöd sincs hozzá!Eszem megáll, mi nem kéne még?
2011. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

nincs semmi jogod (hálaIstennek)

A nőnek van ott keresnivalója, ő neveli a barátod gyerekét.

(sajnálom az az embert, hogy egy ilyen miatt válik elmint te. Az egyetlen mentséged az lehet, ha 16 éves vagy)

2011. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!