Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet azt megcsinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt megcsinálni, hogy a családi pótlék az én számlámra jöjjön?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nem a szüleimnél lakok viszont a pénzemre igényt tartanék. (Nem vagyok roma.)El lehet ezt intézni?
2011. júl. 28. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
el, MÁK-hoz bemész és kéred a csp-t a saját jogodon, akkor oda küldik, ahová te kéred
2011. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen küszködök, már egy éve. :S De annyira g¤cik, mindenben kifogást találnak. Szeptemberben megpróbálom mégegyszer. Előszöris, szülőétől eltérő lakcímkártya, a szülő lakcímkártyája, és egy nyilatkozat az édesanyától, hogy a gyermek nem a háztartásában él.
2011. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:/ Nekem a lakcím kártyán állandó lakcím a szüleim háza, ideiglenes a kollégium..amugy meg a barátom családjánál élek.
2011. júl. 28. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
kell az anyától szülői nyilatkozat? :O ezt nem tudtam... akkor anyám még ezek után is el fogja marni előlem a pénzt... jesszus...
2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lakhelyed szerinti önkormányzat szociális osztályán kérdez utána.
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel már nagy koru vagy saját jogodon kérheted a csp-ét.nem kell anyádtól semmi engedély.Ahogy írták előttem be mész MÁk.hoz.
2012. márc. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!