Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan jelentettetek be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentettetek be, hogy valni akartok? Béla/Juci, el akarok válni, mert...

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
"Tomi, ha nem valtoztatsz es tovabbra is ilyen semmirevalo kutya g3ci maradsz en pakolok es csa!"
2022. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem keresel többet válni fogunk.

Havi 300 nettóból semmit nem lehet csinálni.

Nem keresett másik munkát,ott is hagytam.

2022. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%
2: 🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂
2022. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nalam az egyik szakítás volt de elég komoly kapcsolatban. Magamban kezdtem el beszélni mikozben ő gépezett. Magamon is meglepodtem...

Olyasmi mondtam, hogy: nekem ez már nem megy, a közös albérletünket rád hagyom, en kimegyek kulfoldre gyűjtök össze pénzt es valahogy megoldom hogy legyen hol laknom. (Anno ugy jőttunk ossze hogy mindketten szülőktől indultunk el a semmibe, összekapartunk magunknak munkát és albit es igy valahol egymástol is függtünk es irto kemény utat választottam azzal hogy en szakitok kb a csövezést, nincstelenséget illetve ennek megokdásaképpen azt hogy EGYEDUL megoldom.nelkule az életem.)

Hatalmas meglepődött szemekkel nézett rám hogy ennyire önzetlen vagyok es ráhagyok minden alapot amit egyutt elértünk. Nem dobom ki stb. Hanem vállalom azt hogy kilépek a semmibe egyedül.


Az lett belőle ha ezt en igy akarom, akkor is ő szeret annyira hogy ferfi létére ő lép le és ő oldja meg magának az életét, maradjak en az alberletben es minden ingóságot is nekem hagy amiket vettünk bele, segít nekem elindulni az utamon, mégha kegyetlenul fáj is neki hogy elhagyom.



Másik exemmel eljegyzést bontottunk.

Egy éttermi vacsoránál vesztunk pont össze hogy pont akkor robbant ki minden, de suttogva es kulturaltan veszekedtunk.

De olyan idegrobbanás volt hogy azt mondta vége, nem megy.

Én meg (mivel étterem csendben is kell lenni stb)egyetlen szo nelkul valahigy "reflexbol" kihuztam magam határozottan bólintottam es szalutáltam egyet a kezemmel a homlokomhoz hogy IGEN RENDBEN VÉGE.

Azonnal könnybelábadt a szeme es elsirta magát az exem.

2022. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

*szoval ketten egyutt a nullábol felépitettunk magunknak egy elég jo megelhetési rendszert es en ugy akartam szakitani hogy MINDENEMET ráhagyom. A lakhelyet, kialakitott megélhetési rendszert, ingosagokat amiket egyutt vettunk


Igy adtam elo neki azt hogy vége. Hogy elindulok semmivel a semmibe.


És erre kaptam azt hogy azt válaszolta ő hagy rám mindent mert ő férdi es neki konnyebb lesz felepitenie mindent ujra a nullárol egyedül is, en maradjak a lakhelyen legyenek dolgaim ne nullázzam ki magam a szakitással.


4.voltam

2022. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
*férfi
2022. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Szoval All In-t játszottunk. Mindent 1 lapra.

4.

2022. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettő is volt. Az elsőnek veszekedés és vége.



A másodiknál rengeteg próba hátha megy, a végén mondtam hogy keresek egy lakást ahová átmehetek csak milyen legyen ami jó lehet neki is a gyerekekkel mivel tudtam hogy nem akar ott maradni ahol eltűnk.


Akkor megértette hogy vége. Meg beszéltünk róla vagyis én beszéltem kulturáltan, O kvaanyazott, így megbeszéltük a részleteket.

2022. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen esdeklés után megbocsátottam egy megcsalást, leszögezve, hogy először és utoljára. Két hónap sem telt bele és már bukott is le a következővel 😂 húg áthív, cuccok bezsákoz, zár cserél, férj kivág (az én lakásomban laktunk). Mikor hazajött, elmondtam, hogy én erre most nem fogok hosszas vitát áldozni, mindketten értjük a helyzetet kórelőzményekkel együtt, szóval haladjunk.
2022. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!