Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Engednem kellene a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednem kellene a válás elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Faluban élünk 20+ éve. A helyzet ugy alakul hogy ez részemről már nem lesz fenntarthato nem részletezem mert túl hosszú lenne. Feleségem falun maradna vagy kizárólag a saját városi lakásába költözne. Én örökség révén vehetnék egy 3-szor annyit erő lakást de ő oda nem jönne. Az ok hogy nem kíván a gyűlölt felmenoim hagyatékából semmilyen formában részesülni. En pedig nem akarok a 4. Emeleti lift nélküli panelban lakni. Középiskolás gyerekeink vannak mindegyik a városban tanul az ingazas nem opció 45km es 2 ora 3 átszállással. A falusi haz az en nevemen van. Ennyi volt?

2022. máj. 12. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Panelba költözés.
Drága lakás és válás.
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ház miatt, de ez a házasság szerintem nem ezen múlik. Ez csak az utolsó csepp a pohárban.
2022. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

"Az ok hogy nem kíván a gyűlölt felmenoim hagyatékából semmilyen formában részesülni. "


Pedig te is onnan származol :D Ez nem zavarja? :D

2022. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem de, ez zavarja leginkább.
2022. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahol most laktok faluban, az saját vagy bérlemény? Kompromisszumos megoldásként egy a városhoz közelebbi település nem jöhet szóba? Te mindenképpen el akarod költeni az örökséged egy drága lakásra?

Esetleg mondjuk veszel több kisebb lakást, kiadod és abból a bevételből, plusz a feleséged lakásából jövő bevételből (gondolom az is ki van adva), kivehettek egy szép lakást ahol akartok.

2022. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez komoly? Az nem tűnt fel neki, hogy te is a gyűlölt felmenőid hagyatéka vagy, nem beszélve a saját gyerekeiről? Amennyiben ezt komolyan gondolná, akkor kérdezd meg, hogy a gyerekek szerinte nem fogják -e rossz néven venni, ha többet nem találkozik velük!

Nem lehet, hogy eleve válásra készül, és mivel a sajátja különvagyon, illetve az örökséged is, nem akarja bonyolítani a helyzetet?

2022. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az is lehet válásra készül es ezzel védi magát. Igazából anyagilag rosszul járna a fizetésből messze nem tudná a jelenlegi szintet tartani es csak egy panelja lenne. Biztos vagyok benne hogy nincs senkije.
2022. máj. 12. 16:28
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
A gyűlölt felmenőid eredménye vagy te magad is. Ez feltűnt már a nejednek?
2022. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

"csak egy panelja lenne"

A jelek szerint ő a csak panelban szeretne élni, nem a te új falusi kacsalábon forgódban. Főleg hogy a gyerekek is a városban tanulnak, lehet praktikusabb is.

2022. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen néha meg is kapom hogy olyan zsarnok vagyok mint az apám es sunyi mint az anyám volta.
2022. máj. 12. 16:32
 10/21 A kérdező kommentje:
8. Vagy panelba menne vagy falun maradna ahol 20 éve lakik kacsaláb nélkül.
2022. máj. 12. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!