Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljunk? Nincs hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Nincs hova költöznünk.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, de még itthon lakom. Anyukám már nagyon szeretne elválni, kb 10 éve tervezi már de egyszerűen nincs rá lehetősége mert nincs hova mennünk, még az én és az ő fizetése sem elég egy albérlet fenntartásához sajnos, de már lehetetlenség a férjével (nem nevezem apámnak) egy fedél alatt élni és félek, ha most nem sikerül már elmenekülnünk ő tesz minket el a föld alá :(

2022. máj. 11. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő, vannak telefonszámok és szervezetek amik tudnak segíteni
2022. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Őket kell keresni: NANE - Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen
2022. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két fizetésből azért már ki lehet egy bérlakást fizetni.
2022. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kié a lakás, amiben laktok?

És a nagyszüleidnek van lakása?

2022. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül fizettem sokáig az albérletemet, havi 150 ezer kompletten. 2 kereső ember kizárt, hogy ne tudjon albérletet fenntartani. Szerintem anyádnak csak simán kényelmesebb így. Ismerek én ilyen nőt aki évekig tervezte a válást de a lakhatás és kényelem miatt megvárta, hogy a férje kirúgja.
2022. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek egy szobát, 2 főre, az már kijön 60e körül.
2022. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második hozzászóló, megkeressük őket! A lakás ahol most vagyunk szintén albérlet, nagyszülők pedig anyám részéről már csak egy van, de ő idősek otthonában él. Nem, egyáltalán nem kényelmes neki, hiszen nem mazochista egyikünk sem. Az a baj hogy a környéken iszonyatos magasak az egy szobás albérlet árak is és két pedagógus fizetésből nehéz, főleg hogy hogy az alap dolgok+élelmiszer mellé szükséges az internet is nekünk. Természetesen mindenki válaszát köszönöm és értékelem.
2022. máj. 12. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!