Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 30 évesen válni 2 gyerekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen válni 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nincs harmadik személy egyik oldalról sem. Nem működik a kapcsolatunk, mindig veszekedunk, egyikünknek sem tetszik amit a másik mond, csinál. Igazából beszélgetni sincs időnk, a gyerekek is a munka mellett. Ketten nincs lehetőségünk kikapcsolodni, mert nem tudjuk kire hagyni a gyerekeket. (3 éves ikrek)

Nem is tudom akarok e még változtatni a kapcsplatunkon, rengeteg minden nem tetszik.


2022. máj. 19. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Jobb vállni mint egy életet végig szenvedni.
2022. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Minek kellet gyereket vállalni ha szar a kapcsolat?
2022. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Kétlem, hogy a gyerekvállalás előtt jól működött a kapcsolat, tehát megint adódik a kérdés, hogy miért kellett gyereket vállalni egy rossz kapcsolatba? Ez valami kihívás manapság?
2022. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

#3

A legtöbb fiatal párt szerintem 24/7 nyúzza a környezete hogy legyen má' babóca, mert az az élet rendje, akár még segítséget is ajánlanak, és/vagy elhitetik velük hogy csupa öröm és vidámság a gyerkőc.

Sajnos vannak akik hallgatnak ezekre az ismerősökre.

2022. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

#4 Igazad lehet, de azért nem ártana gondolkodni is, mielőtt cselekszik valaki. Főleg, hogy életekről döntenek. Tőlem is állandóan azt kérdezgették, hogy mikor jön a gyerek, de ilyenkor mindig azt válaszoltam, hogy azt majd én eldöntöm, elvégre nem te éled az én életemet.


Rettenetesen bánt, amikor felelőtlenül ugranak bele emberek családalapításba, mert én is egy szar házasságba születtem bele a nővéremmel együtt. Egész gyerekkorunk arról szólt, hogy a folyton balhézó szüleinket hallgattuk vagy azt néztük, ahogy apánk üti anyánkat. Mindenkinek jobb lett volna, ha elválnak, de a látszatot meg kellett tartani.


Sokan gyakorlatilag csak azért vállalnak családot, mert a szomszédnak is van és mert kifelé azt kell mutatni, hogy milyen jók vagyunk, belülről pedig rohad az egész és ennek mindig a gyerekek az elszenvedői.

2022. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem engedjétek el egymást
2022. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lenne időt szakítani a beszélgetésekre, úgy tudnátok javítani. 3 éves gyerekkel iszonyat nehéz, nálatok duplán, de javulni fog ahogy nőnek. Ha nincs harmadik, és úgy érzed, hogy még javítható, akkor inkább ezzel próbálkozz.

Valamiért csak úgy döntöttetek, hogy együtt vállaltok gyereket.

2022. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjatok fel dajkát 1-1 délutánra és töltsetek el kettesben időt. Menjetek wellnessezni, sétálni, akár csak egy kávét meginni.
2022. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Sokan nem tudják értelmezni a kérdést, nem azzal van gond, hogy egymásra nincs idejük:

"Nem működik a kapcsolatunk, mindig veszekedunk, egyikünknek sem tetszik amit a másik mond, csinál"


Ha két embernek nincs ideje egymásra, de alapvetően szeretik és tisztelik egymást, akkor nem fognak folyton veszekedni, örülnek minden apró pillanatnak, amit együtt tölthetnek.

2022. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Kivéve két 3 éves gyerek mellett, akik miatt anyát még a munkahelyen is csesztetik, apának meg ott van a nyomás, hogy ha anyát kirakják, egyedül kell eltartania mindenkit. Reggeltől estig úton, egy perc megállás sincs, és mindenki rohadt feszült. Még a legjobb kapcsolatot is megrágja ez az időszak. Rosszabb, mint a kisbabás, mert akkor csak a gyerek van.
2022. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!