Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ment tönkre a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre a házasságotok?

Figyelt kérdés
És mi volt az i-re a pont? Hány évig voltatok együtt? Mennyi idő után házasodtatok össze?

2022. máj. 22. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi hamar összeházasodtunk, kb egy év után. 16 évig éltünk együtt. Majd kiszerettünk egymásból, legalábbis én belőle. Keresett magának olyat, aki fel tud rá nézni, mert nekem már az sem ment. Azóta egyedül nevelem a kisfiamat, de még így is jobb.
2022. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

A gyerek.

Átkozom a napot mikor behúzta a csőbe.

2022. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

10 év után jutottunk oda, hogy talán jobb lenne válni, akkor már azt éreztem, hogy nem lehet megmenteni a dolgot.


Sok oka volt igazából, eltérő típusok vagyunk, én szorgalmas, törekvő, de közben igyekeztem megbecsülni, amink van. Ő lusta volt, nem akart tenni magáért, munkahelyről munkahelyre járt, mindet utálta, mindenen elégedetlenkedett, mindig rajtam vezette le, hogy úgy érezte, sz*r az élete, mert nem milliomos, aztán ez teljesen felőrölte a kapcsolatunkat.


Egyszerűen azt éreztem, már lassan én ölöm meg magam a sok panaszkodástól, egy jó szavunk sem volt egymáshoz, pedig az első 5-6 évben nagyon szerettük egymást. Csak ahogy telt az idő, besokalltam.

2022. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
3: és az első 5-6 évben is ilyen lusta semmirekellő volt az exed?
2022. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!