Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Málatok ki kezdeményezte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Málatok ki kezdeményezte a válàst? Mikten okból ment tönkre a házasságotok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én. Exférjem bedugta a szeretőjét az ágyunkba miközben én a belem kidolgoztam betegen..
2018. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért.. ilyenkor már alig látom a betűket a telefonomon..
2018. nov. 8. 23:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulzásba vitte az elvárásait,végtelenűl önző lett(nárcisztikus). És semmiben nem lehetett rá számítani.
2018. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Rájöttem , hogy nem a javamat akarja , söt rosszabbul banik velem mint az ellenségem. Csak azert akarta tönkretenni az eletem , mert széttettem neki a lábam es ezaltal legyözendö ösellensege lettem

Érthetetlen , de igaz

2018. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, egyszerűen csak elegünk lett egymásból.
2018. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint az egyesnél, csak nálunk fordított felállásban, az exfeleségem vitte a szeretőjét az ágyünkba...


Én kezdeményeztem a válást.

2018. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolata volt mialatt terhes voltam, aztan megajanlotta h a gyerekek erdekeben marad velunk, de ha fel ev mulva is szerelmes lesz,lelep. Ejjelente a csajjal csetelt,neha eltunt telefonalni es levette a karikagyurujet, nekem szules elott nem volt idom egy donteskeptelen felnott gyerekre es beadtam a keresetet.
2018. nov. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Én mondtam ki, hogy váljunk el, de hivatalosan a volt feleségem nyújtotta be a válókeresetet, nyilván nem lepett meg ezzel... mi azért váltunk el mert az együtt töltött tíz év alatt nem azonos irányba fejlődtünk, mások lettek az életcéljaink és más dolgok váltak fontossá számára, nő meg számomra. Neki a munka, tanulás, az egoja volt az ami egyre meghatározóbb lett az életében, nekem meg már inkább a családalapítás lett volna fontos... Vicces az, hogy mindemellett nagyon jól megértettük egymást, nagyon jó volt a szex is, de a fentiek miatt egyre több lett a vita, veszekedés és úgy döntöttem hogy nem kívánok tovább háborús övezetben élni, egész egyszerűen emiatt kiszerettem belőle...
2018. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdeményeztem. Elhidegültünk egymástól az évek alatt, más irányba fejlődtünk, magányos voltam mellette, szex már egyáltalán nem volt, megcsalni nem akartam.

N 41

2018. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak 6 éves a házasságunk.Én vidéken,ő Pesten.Én59,ő 54.Már az elején problémák voltak az egészségemmel,ami odáig fajult,hogy le kellett vágni az egyik lábam ami 4 év alatt sem gyógyult be.Ragaszkodott hozzám,talán máig is ahogy a messengeren beszélgetünk,de beadtam a válópert,hogy legalább neki ne kelljen szenvednie mellettem.
2018. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!