Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek, férfiak! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Hogyan hozhatnám helyre szerintetek amit elrontottam? EGy feleség.

Figyelt kérdés
A férjemen pár napja vettem észre, hogy mondhatni egyáltalán nem közeledik felém, és távolságtartóan viselkedik velem, és hosszas kérdezgetés után vált világossá számomra hogy régóta nyomasztja az, hogy az utóbbi hónapokban keveset voltunk együtt, sokszor elutasítottam, és hogy most úgy érzi, hogy már neki nincs igénye rá... már nem érzi azt, hogy vágya lenne megölelni, megcsókolni, együtt lenni velem... Nemrég született egy babánk és sokáig türelmes volt velem, és időt hagyott, hogy minden visszaálljon a régi helyzetbe... Én nem tudtam azt, hogy őbenne mi zajlik le,hogy őt mennyire megviseli, hogy keveset vagyunk együtt.... Beismerem a hibámat, és szörnyen sajnálom, hogy elcsesztem... Szerintem leginkább a figyelmetlenségemnek köszönhetően... Mostanában sokat dolgozik, és fáradtan ért haza, és mikor beszéltünk róla, hogy este együttleszünk,vagy azt mondta, hogy fáradt, vagy elaludt... Én kizárolag amiatt nem ébresztettem fel, hogy együtt legyünk, mert azt akartam hogy kipihent legyen,és meg sem fordult a fejemben, hogy ő azt várta, hogy egy pár óra mulva ébresszem fel... Azt mondja azért, mert én sem akartam vele lenni...pedig én csak háttérbe szorítottam magam, hogy neki jó legyen... Ha csak egyszer is mondta volna, hogy ébresszem fel... megteszem.. és nem csak miatta, magam miatt is... Most attól félek, hogy végképp elveszítem, mert azt mondta, hogy nem tudja azt, hogy lesz e még minden úgy, mint régen... Vissza akarom szerezni, és vissza csábítani, mert nagyon fontos nekem, és nem akarom elveszíteni, csak azért, mert elcsesztem, és nem figyeltem rá eléggé...Nem tudom mi a jó... várni arra, hogy majd ő lépni fog, ha időt és teret hagyok neki, vagy próbálkozni, elcsábítani próbálni, és megadni neki azt, amire vágyott... De attól félek, ha nem lépek, és csak hagyom hogy ő gondolja át, csak méginkább eltávolodik, viszont ha ezerrel nekiállok helyre hozni, akkor meg úgy érzi, hogy ez csak azért van mert szólt, vagy ráakaszkodom, vagy nem őszinte... Mit tegyek?
2010. szept. 18. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én 27 ő 26, és 2 éve vagyunk együtt...
2010. szept. 18. 22:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pici babátok is! Talkán az is probléma köztetek,hogy te csak vele foglalkozol egésznap. Éjjel is szoptatod, emiatt a férjed és te sem tudsz nyugaodtan pihenni.

Ga így van,sürgősen szoktasd le az éjjeli evésről a babádat. Ha felébred,adj neki teát,símogasd meg,lehetőleg sötétben,és hagyd egyedül. Néhány nap,egy hét alatt megszokja,hogy átaludja egyedül az ágyában az éjszakát.

Ha hazaért a férjed,akkor érdeklődj,hogy milyen napja volt.Együtt fetessétek le a pici,és ti együtt feküdjetek le. Akkor kedveskedhetsz a férjednek,és nem fog elaludni egyedül. Ha nem is szeretkezik mindig,mert fáradt,de érzi,hogy ott vagy mellette.

A férjed éppenolyan fonrtos,mint a picikéd! Neki pedig mindkettőtökre szüksége van.

3 gyerek anyukája. 40/N

2010. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj - velünk férfiakkal - hogy ha nem kapjuk meg egy hölgytől amit szeretnék, előbb-utóbb másfelé kandikálunk...

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nálatok már így van, inkább azt, hogy lépned kell. De nem "ezerrel", csak ötszázzal és azt is nagyon finoman. Nő vagy, megvannak az eszközeid, praktikáid. Meg kell találnod a megfelelő helyet és alkalmat, vesd be a tartózkodó, nem erőszakos kedvességedet, simogasd meg, dicsérjed (mindegy miért), az ágyban "véletlenül" simulj oda hozzá, stb...stb. A lényeg, hogy úgy írányítsd a dolgot, mintha ő akarná.

2010. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Állítsd le a bűntudatot. Nem te vagy a hibás. Ha ő akarná, akkor nem kellene rád várnia. Két lehetőség: Vagy beleúnt, valóban nem kívánja a szexet, vagy pedig megtalálja másutt. Ne edd magad, mert az csak savanyú-keserűvé tesz, és még annyira se leszel kívánatos. Lépj tovább. Neked most a babával kell törődnöd, ez az élet számodra most. Van mit kipihenni neked is. Hagyd, hogy a dolgok történjenek maguktól. Legyél türelmes, kedves, vidám, őszinte magadhoz, a babához és a férjedhez is. A többit majd az élet meghozza.
2010. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én még tapasztalatlan vagyok iylen téren, de nekem az jutott először az eszembe hogy vegyetek ki mindketten 2 nap szabit...te vidd el nagyszülőkhöz a picit, 1 éjszakára... akkor együtt lehettek a pároddal, feltöltődhettek. első lépésnek lehet megfelelne
2010. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
22.47. Nagyon nincs igazad. Nagyon sok párkapcsolat megy azért tönkre,mert az anyukák azt hiszik,hogy nekik csak a babával kell törődniük. Egyformán fontos, a baba és a férj is! Meg kell szervezni a napodat,hogy mindkettőre jusson elég idő. A kisbabák nem igénylik a napi 24 órás törődést! Arra pedig ne gondolj,hogy a férjed rád unt,vagy van neki más is. Az alaptalan féltékenység nagyon rossz tanácadó.
2010. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

??? A kisbabák nem igénylik a 24 órás törődést???

Remélem ezért veled törődött az édesanyád 2 hósan...

2010. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

"Neked most a babával kell törődnöd, ez az élet számodra most."


Ez a felfogás egyenes út a váláshoz.

2010. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az már jó, hogy felismerted, hogy hibáztál. Talán még menthető így a kapcsolat.


A férjed sokat tűrt, de úgy tűnik, eddig tartott a türelme. Hidd el, hogy ő sem akar téged elveszteni, csak nagyon zavarja, hogy minden figyelmedet a gyereknek szánod, és rá már nem férfiként, hanem "apuként" tekintesz. Emiatt sértődött lehet, és most kicsit durcás, de talán még időben kaptad el a fonal végét...


Fontos, hogy éreztesd a férjeddel, hogy mellette vagy, hogy amellett, hogy anya lettél, te még mindig az ő szerető felesége vagy. Ez mindennél fontosabb, még a szexnél is! Készíts neki meglepetéseket, ne hagyd ellaposodni a kapcsoaltot! Képzeld amgad a helyébe: hazamegy a nap végén hullafáradtan, otthon várja "anyu", ki talán odavet neki egy "Szia, drágám, a vacsorát a hűtőben találod"-ot, aztán egész este csak a gyerekkel foglalkozik, vagy a napközben elmaradt háztartási teendőket végzi. Ha beszél is a férfihez, kizárólag a gyerekről van szó, az ő dolgairól. Már meg sem kérdezi, hogy a férfinek milyen volt a napja...


Szerintem neked sem tetszene ez, ha te lennél az igáslónak és "apunak" nézett férfi.


Egyszóval váltanod kell: az első hónapokban igaz, hogy a gyerek sok figyelmet elvon, de nem kell mindennek kizárólag róla szólnia. Mutasd ki a szereteted a férjed felé is: napközben írhatsz neki kedves sms-t (persze ne napi rendszerességgel, és ne említsd meg benne a gyereket), ha hazatér este, foglalkozz vele is, ne hagyd, hogy lepunnyadjon a tévé elé, és elaludjon rajta, míg te a gyereknek gügyögsz a másik szobában! Ehhez rendszer kell: rá kell nevelni a gyereket, hogy végigaludja az éjszakát (nem tudom, pontosan hány hónapos a gyerek, de legkésőbb félévesen már el lehet kezdeni), és hogy legyen egy napi rutin. Érezze a férjed, hogy vele is foglalkozol, és hogy pl. este kilenc után csak az övé vagy (és nem mosogatsz, vagy teregetsz pl.).


Nem kell, hogy azonnal felkínáld magad neki szexuálisan, az eddigi próbálkozásaid is rendre csődöt mondtak. Egyszerűen csak érezze, hogy vagy neki, és ugyanaz a nő vagy, akibe beleszeretett, nem pedig "anyu". Mert ő nem "anyuba" szeretett bele, hanem beléd. Amint visszaszerezted a bizalmát, a szex is működni fog.

2010. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!