Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek, férfiak! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Hogyan hozhatnám helyre szerintetek amit elrontottam? EGy feleség.

Figyelt kérdés
A férjemen pár napja vettem észre, hogy mondhatni egyáltalán nem közeledik felém, és távolságtartóan viselkedik velem, és hosszas kérdezgetés után vált világossá számomra hogy régóta nyomasztja az, hogy az utóbbi hónapokban keveset voltunk együtt, sokszor elutasítottam, és hogy most úgy érzi, hogy már neki nincs igénye rá... már nem érzi azt, hogy vágya lenne megölelni, megcsókolni, együtt lenni velem... Nemrég született egy babánk és sokáig türelmes volt velem, és időt hagyott, hogy minden visszaálljon a régi helyzetbe... Én nem tudtam azt, hogy őbenne mi zajlik le,hogy őt mennyire megviseli, hogy keveset vagyunk együtt.... Beismerem a hibámat, és szörnyen sajnálom, hogy elcsesztem... Szerintem leginkább a figyelmetlenségemnek köszönhetően... Mostanában sokat dolgozik, és fáradtan ért haza, és mikor beszéltünk róla, hogy este együttleszünk,vagy azt mondta, hogy fáradt, vagy elaludt... Én kizárolag amiatt nem ébresztettem fel, hogy együtt legyünk, mert azt akartam hogy kipihent legyen,és meg sem fordult a fejemben, hogy ő azt várta, hogy egy pár óra mulva ébresszem fel... Azt mondja azért, mert én sem akartam vele lenni...pedig én csak háttérbe szorítottam magam, hogy neki jó legyen... Ha csak egyszer is mondta volna, hogy ébresszem fel... megteszem.. és nem csak miatta, magam miatt is... Most attól félek, hogy végképp elveszítem, mert azt mondta, hogy nem tudja azt, hogy lesz e még minden úgy, mint régen... Vissza akarom szerezni, és vissza csábítani, mert nagyon fontos nekem, és nem akarom elveszíteni, csak azért, mert elcsesztem, és nem figyeltem rá eléggé...Nem tudom mi a jó... várni arra, hogy majd ő lépni fog, ha időt és teret hagyok neki, vagy próbálkozni, elcsábítani próbálni, és megadni neki azt, amire vágyott... De attól félek, ha nem lépek, és csak hagyom hogy ő gondolja át, csak méginkább eltávolodik, viszont ha ezerrel nekiállok helyre hozni, akkor meg úgy érzi, hogy ez csak azért van mert szólt, vagy ráakaszkodom, vagy nem őszinte... Mit tegyek?
2010. szept. 18. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit ő korábban: próbálkozz, közeledj hozzá. Ha visszautasít, akkor újra próbálkozz. Naponta. És... ne beszéljétek meg, mikor lesztek együtt. Ez megöli az egészet. Nem menetrendszerűen szeretkezik az ember, hanem ha kívánja a másikat.
2010. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős a férjed dumája, én is ilyeneket mondtam a nejemnek, amikor nem akartam vele "megcsalni" a szeretőmet.
2010. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: Nem elég, hogy az életem romokban van, de nyugodtan rugj belém még te is....
2010. szept. 19. 20:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon különféle, egymásnak ellentmondó tanácsokat kaptál. Légy okos, ne azt számold, hogy melyik véleményt mondták többen, hanem azt, hogy hol van az igazság. Én írtam azt, hogy a baba az életed most. Erre letámadta, szegény férfiaknak akkor ki fogja a kávét behozni, mi lesz velük???!!! Jaj!Viszont ha szolgaként fogsz viselkedni, akkor annak minősülsz odahaza, és még beléd is rugnak. Talán a férjednek kellene most a te részedre támaszt és segítséget nyújtani, nem pedig a maga igényeit babusgatni. Vagy nem????
2010. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia,nagyon sajnállak téged.Tudom,hogy rossz a helyzeted most.Én azt gondolom,hogy a férjed sajnos talált valakit magának.Én is voltam ebben a helyzetben,ismerős a szöveg és a szitu is.Nekem is pici babám van,és én is majdnem egyedül maradtam vele..

Azt tudom neked tanácsolni,ha a férjedet szeretnéd visszakapni,azt csak úgy tudod,ha kiderül,hogy nő van a dologban,hogy nem kiabálsz vele,hanem hagyod megnyugodni,ne legyél vele szemét,hanem megértő...Akkor érezni fogja,hogy mit veszíthet...Ez tuti beválik.

Én nő vagyok,és nem értem meg a férfiakat,akiknek pici babájuk születik,mert csak a nők érzik,hogy egy ilyen helyzet mennyi energiát kér a nőtől..Nagyon fárasztó,és ezért nem kéne bántani,megcsalni a társukat..

2010. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia!Férfi apuka vagyok(2gyerkőc faterja)Szerintem,ne hibáztasd magad,mert ha a férjed igazán szeret,akkor megérti,hogy egésznap egy pici babával,ugyanúgy,vagy esetleg jobban elfáradsz mint,ö.Szerintem,mindenképp hagyd,hogy ő közeledjen,de igazából meg kéne értenie,hogy neked sem könnyű.Próbáld meg neki elmagyarázni,hogy fontos a "dolog"számodra is csak azért te is lefáradsz egy picurkától.De igazából,ha szeret ezt meg kell értenie,és tolerálni.Hát sok sikert,de férfi létemre azt mondom,ne pedálozz neki!!!!
2010. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia!csak annyi,még,hogy Te semmit nem rontottál El!!!!
2010. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, nagy szükségem volt rá, hogy írtatok... Átbeszéltük a dolgainkat, és úgy érzem rendbejövünk,csak idő kell... Nekem változni, amennyit kell, és neki átrágni hogy mit szeretne... Még 1Xköszi
2010. szept. 20. 13:28
 19/20 anonim ***** válasza:

ne is haragudj de a férjed egy önző disznó! milyen érzelmi zsarolás már h jaj nem tudom leszh e úgy mint rég!! főleg h már nem lesz úgy mint rég mert kisbabátok született! most már ez van. nekünk 2 gyerekünk van, eltelik úgy 2-3 hét h semmi nincs mert felváltva vagy egyszerre betegek,foguk jön,nem alszanak stb.


én felháborodtam a férjeden,sztem neki kéne kedvesnek lenni veled és nem neked kuncsorogni.


a férfiak nem értik mi megy végbe egy nőben ha babája születik,de ha szeret,akkor támogat és türelmes.


nálunk mindkét terhesség veszélyeztetett volt,szex semmi,2x 9hónapig. sosem kaptam szemrehányást,sőt.


/és nem is csalt meg/


neki kellene azon lennie h téged kedvességgel,figyelmességgel romantikával visszaédesgessen,nem pedig nyafogni és szemrehányni!! most komolyan mit képzel magáról?, virrassz mellette stopperórával és xórakor ugorj rá?


lehet h nem tetszik de a férjed egy önző,elkényeztetett nyafka kisfiú.

2010. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kevés férfi fog itt velünk lelkizni. Én is nő vagyok. Néhány házasság után, melyben más-más személyiségű férfiak voltak.

Minden esetben azt gondolom, ha téged igazán szeretne a párod, akkor nyitott lenne arra, hogy visszaszerezzen. De nem hallgatással. Ez a legrosszabb, ami a házasság végét jelenti. Hidd el!

Érzem, hogy te nyitott vagy, de neki is lennie kell annyira akaratosnak, hogy rávezessen a helyes útra, akkor is, ha éppen nem a határozott férfiak közé tartozik. Az ágyban az irányítást nekik kell megtanulniuk és a jelenlegi férjemmel is mindig tudatom. Ők a dominánsak. A terhesség alatt pedig igenis legyenek tekintettel a "megszorításokra". Soha nem fogják érezni, tudni, milyen kihordani egy gyermeket. Cserébe azért nagyon sok mindent kapnak ők, amit pedig mi nem.

Nem szabadna beletörődnie, hallgatnia. Ez közömbösség. Akkor is ha erősebb, esetleg irányítóbb nő vagy. Fel kell őt rázni, mert tehetsz bármit, a férfi büszkeség egy sziklával felér.

2010. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!