Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen tehetetlen vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tehetetlen vagyok, nem látok tisztán?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van egy 5 éves fiúnk és egy 3 éves lányunk. Sokat voltunk kettesben a gyerekek előtt, mert fiatalon kerültünk össze. Már 1,5 éve elkezdett megváltozni és egyre rosszabb. Mindenen megsértődik, nézegeti a telefonomat, a gyerekekkel se toleráns, minden apróságon kiakad. Van, hogy napokig nem beszél velem, mert beszélgettem egy apukával a bölcsinél. Utána meg úgy csinál, mintha mi se történt volna. Képtelenség Vele beszélni, mert csak a saját igazát hajtja. Közben meg tervezgeti a jövőt, én meg félig kinn vagyok már ebből, mert szinte naponta veszekszünk, egy időzített bomba, nem tudom mikor min fog kiakadni. Kifele persze mi vagyunk a tökéletes pár…. Nem tudom hogyan tudnék döntést hozni, mert a gyerekeknek a legjobbat szeretném, ezért sem léptem még.
2021. aug. 7. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincs valakije?Nem véletlenül viselkedik így veled
2021. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

1# akkor minek nézegeti a telefonját?

Anyagiak rendben vannak? Munka, stressz?

2021. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
#2 mert amit neki szabad, azt nyilván a feleségnek nem...
2021. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
2 pont ezért.Az én exem ugyan ezt művelte .A semmire volt féltékeny,állandóan ellopta a telefonom és olvasta az üzenetem. A semmire volt féltékeny ,sokszor elhúzódott,ingerlékeny volt. Utána borított a szerető és jött a megvilágosodás ,hogy jah hát a saját phaszságát vetítette rám . Nah ez a történet hírtelen pont ezt juttatja eszembe .
2021. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Én is vagyok pont ezzel mint a kérdező. 2 éve alig beszélünk valamit, feltekenykedesi betegsége van, nem bízik bennem pedig semmi okot nem adtam arra hogy az legyen. Válást elindították de a Covid miatt nem olyan egyszerű és gyors. 2 gyerek van nekünk is, jobb lesz nélküle. Pedig nem volt ilyen. Azt gondolom hogy az fektekenykedik akinek van vaj a füle mögött!
2021. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy ez lehet. De hogyan deríthetném ki?! Amúgy utálja a házasságtörést, szóval nagyon meglepődnék, de lehet jobb lenne, ha kiderülne, ha így van.
2021. aug. 7. 13:54
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben, ha hirtelen megváltozik, aki nem volt ilyen, türelmetlen, féltékenykedik stb. akkor van valakije.
2021. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Már voltak ilyen rosszabb hullámaink korábban, nagyjából 1,5 éve kezdődött. Szeretnék rájönni, ha tényleg van valakije? Kutassak a telefonjába én is? Számomra az olyan szánalmas, de valószínüleg nincs más megoldás. Amúgy nagyon sokat van itthon - túl sokat (vállalkozó) és szex mindennap van. Én arra is gondoltam, hogy már nem szeret, de a gyerekek miatt nem mer lépni, de engem már a háta közepére se kíván.
2021. aug. 9. 07:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért viselkedik így, szinte mindegy is, mert ebben rossz élni. Én sok sok éve el kellett volna hogy váljak, mert hasonló boldogtalanságban vergődtem és nagyon nagyon megbántam hogy nem tettem meg. Eltelt a fél életem így.
2021. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Abba bíztam, hogy Ő is észreveszi, hogy rossz a kapcsolatunk, de nem. Szerettem volna közös megegyezéssel elválni, de az Vele nem fog menni. Ő tervezi a jövőnket, boldognak tűnik. Egyik nap még ordít, hogy takarodjunk, másik nap meg nem érti, hogy miért van rossz kedvem és ha mondom, hogy amiért így visekedett velünk, akkor megsértődik és másnap már bunkózik is. A gyerekek miatt nem léptem eddig, mert sajnos amilyen emberré vált attól tartok, hogyha elválunk mindent megtesz majd, hogy elmarja a gyerekeket tőlem. Félek, hogy ellenem neveli Őket.
2021. aug. 17. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!