Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez most mi? Teljesen végem,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Teljesen végem,nem birom tovabb!

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

Ez az en kerdesem.

Azota csak rosszabb a helyzet. Nem mentem vissza hozza, van ez a ferfi aki barmit meg tenne azert,hogy en boldog legyek. Szo szerint! Kegyetlen jol erzem magam vele. Csodalatos minden,es nem tevesztem ossze a rozsaszin koddel. Ez egy annyira mely kapcsolat,ertelmes intelligens ember.

Viszont amikor megyek ruhaert vagy akarmiert vissza a hazba a ferjemhez akkor sirva megyek utana haza. Bele gondolok,hogy oda visz valakit.. vagy hogy jajj ez a szoba lett volna a masodik babae..elkap a siras. Fogalmam sincs mit tegyek meg mindig.

Konyorog hogy menjek vissza es szeret,de kozben nem ad oda nekem semmit sem, a ruhaimat is alig tudom elhozni sokszor. A gyerekem holmijait sem engedi. Teljesen vegem. Pedig minden kozos..

A lenyeg,hogy mennek is vissza,mert nyilvan a mai napig szeretnem a csaladot osszetartani es hianyzik a megszokott eletem..nagyon,kegyetlenul. Teljesen kiszakadtam a valosagbol. Ezzel a masik ferfivel nagyon jo viszont minden. A gyerekemmel is nagyon joban vannak mar. Es meg igyis vacilalok… Nem birom,kerlek segitsen valaki.. Pszichologus,jos mindenen gondolkodtam mar.. egyik heten majdnem veget vetettem az eletemnek. Csak bevillant az arca a kis angyalkamnak. 😔


2022. jún. 7. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez van akkor, ha valaki nem képes egyedül lenni, és egyik kapcsolatból a másikba ugrik. El se felejtetted még az előzőt, de már mással randizol. Legyél már önálló az isten szerelmére, legyél egyedül egy kicsit és állj talpra. Szedd össze magad lelkileg, legalább addig, amíg nagyobb nem lesz a gyereked, mert ez az állapot neki a legsz@rabb. Néhány anya eléggé elfelejti azt, hogy miután gyereket csinált már nem csak ő létezik a világon.
2022. jún. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mar sokszor megtortent, hogy elmentel, visszamentel, ideig óráig valtozott, hogy maradj, aztan végül ujra el kellett menni? Ha igen, lathatod, hogy nem tartos a dolog...
2022. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az segíthet, hogyha nem veszed fel a telefont, hanem valaki mással beszél a családból. Nem egyedül mész vissza, hanem az új pároddal vagy a szüleiddel vagy egy barátoddal, és elhozzátok az összes holmit, amire szükségetek lesz a következő évben.
2022. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazók bűvöletéből nehèz megszabadulni.

Kriminálpszichologia szerint is az áldozatok átlagban 3-4 alkalommal békülnek ki, mennek vissza.

Pszichológiai alapelv az, hogy az áldozatnak kötelező meghagyni a saját döntését, nem lehet megmondani neki mit tegyen, (amit amugy embernek sincs joga megmondani a másiknak)másképp kell kezelni.


Nekem sanszos amúgy, hogy az új párja is bántalmazó

2022. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*egy embernek sincs joga
2022. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod ,hogy bantalmazo az uj?
2022. jún. 8. 12:05
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Okok:

1. Kórelőzmenyek. Bantalmazo kapcsolatbol lépsz ki, kezelve nem vagy.(különben nem hajlanál visszaesésre) igy egyértelmuen nagy eséllyel ismét bántalmazókat vonzol.

2. Túl tökéletes minden, gyerekeket is elfogad, te "repkedsz". A bántalmazóknál abszolut tipikus, hogy eleinte a tenyerén hordozzák a nőt.

3. A bántalmazól eleinte szabadságot hagynak, hogy mindent tudjon rolad, es mindent meg is enged. (Abszolut bizalmadba avatod, elmondasz mindent minden pasikapcsolatodrol).Igy képben van azzal is, hogy visszajárogatsz az exhez, amiért egy normális ferfi is már minimum szolt volna, hogy zavarja..egy bántalmazo mély hallgatásban van az informáciogyűjtési szakaszban es amikor majd megver, ezt fogja felhozni, hogy visszajártál az exhez, azért nem bízik. Hagyja, hogy támadási felületeket adj magadrol.

4. Amiért repkedsz és minden tökéletes, biztos, hogy a foga fehérjét nem mutatta még ki, valamit titkol valamiert. Talán még nem függsz tőle, vannak menekülő utvonalaid, akár pl az ex is az a szemében.


Mivel csak a leírtakból ítélek, és valójában nem látok bele, ezert benne van az is hogy nem biztos, hogy bántalmazó az új és szerencséd lesz.


Abbol ha féltekenykedni kezdene az exre vagy elborul, már megfog csillani pár dolog. Ha ezt majd kimutatja.

2022. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Amikor megyek ruhaert vagy akarmiert abbol mindig “vita” lesz..felt nagyon,hohy oda megyek es rosszul is esik neki amit szova tesz. Olyan ember hogy addig nem nyugszik amig meg nem beszelunk meg valamit. Nekem ez szokatlan is,hiszen serult a lelkem,mindent tamadasnak veszek.
2022. jún. 9. 10:20
 19/21 A kérdező kommentje:
De egyebkent koszonom szepen,hogy szantal ra idot ,es leirtad ezt❤️ Sokat segit. Figyelek innentol erre nagyon..
2022. jún. 9. 10:46
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

Igen , a 17nek igaza van.

Legyel talpra esett, a kulcsfontossagu az egeszben:NE ENGEDJ SOSEM A MEGFELEMLÍTESNEK! ES EGYEDUL NE MENJ AZ EX KOZELEBE, nem tudhatod milyenje van.

Inkabb hagyj mindent ra.


Es feheren -feketen VALJ EL , mert amig nem adod be a valopert jogosan erzi hogy meg az öve vagy

2022. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!