Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 72 óra elzárás után, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 óra elzárás után, ha a bíróság elrendeli a 30 nap távoltartást,mit lehet tenni, hogy további távoltartást ítéljenek meg?

Figyelt kérdés

Férjem, sokadik bántalmazás miatt került a bíróságra.

Távoltartás után jön a gyerekelhelyezes, erre nem tart igényt, majd a válás, vagyonelosztás.

Hogyan lehet elérni a végleges távoltartást?



2022. jún. 13. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a legjobb választ a NANE tudja adni, keress rájuk a facebookon, úgy láttam, hogy sokat segítenek ilyen esetben. Kitartás!
2022. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Vannak erre szakosodott, nem számlaképes fizikai szabadfoglalkozásúak, akik a Btk.-ban csak "súlyos testi sértés" címszó alatt emlegetett cselekmények elkövetésével érik el, hogy a delikvens ne menjen oda, ahová nem szabad neki. Például ha mindkét lába eltörik pár helyen, biztos, hogy hónapokig nem fog sehová sem menni, közben pedig lesz ideje gondolkodni, vajon miért is történt ez. 2-3 ismétlés után a leglelkesebb hősszerelmes is megérti, mi az összefüggés a volt nejénél tett látogatások és az óriási verések között.
2022. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
A nane sem tud semmit, csak koltozz el messzire. Es ennyi a nagy tudásuk.
2022. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy lehetőség, a Nem tehetsz róla, tehetsz ellene, keresd meg őket.
2022. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jártam mindenhol, kapok segitseget, köszi mindenkinek.
2022. jún. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!