Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kerhetek e rendőri intézkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerhetek e rendőri intézkedést?

Figyelt kérdés
Jogerős bírósági végzés van,a láthatásról!Nem enged be az anya ahol a gyermekem lakik..kérhető e ilyen esetben a rendőrségi intézkedés?Ha van intézkedés mi történik??

2022. jún. 16. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Nektek itt mi bajotok, nőtársaim? Mi ez a férfigyűlölet már látatlanban...??
2022. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

7

Olvastál mostanában cikkeket a két gyerekgyilkossággal kapcsolatban? Ki KELL adnia, különben nemcsakhogy elvehetik tőle a gyereket, de le is csukhatják. Ez Magyarország.

2022. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kerdezo elviszo es autoban felejti a 40 fokon veletlen. "De jo"
2022. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek érdekét kellene nézni! Ami biztos nem az, hogy rendőrrel vitesd el az anyjától..
2022. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves a gyerek? Elvinni elviheted csak nem enged be?

N 30

2022. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Te jó ég🤣 hány olyat hallottam ahol apunak nője lesz,és anyuka tiltja a gyereket.Na jó én szégyellem H nő vagyok
2022. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Hogy legyen hasznos is, volt gyermekvédelmis dolgozó vagyok


1, Ha van jogerős bírósági végzés, ahol le van írva rendesen a láthatás, akkor elvileg ki kell adnia a gyermeket az adott időre. DE! a lakásába nem kötelező beengednie.


2, Ha anya minden ok nélkül (pl bosszúból) megtiltja a láthatást, akkor persze lehet rendőri intézkedést kérni. Na ezt sosem ajánlom, mert a gyerek számára a legtraumatikusabb.


3, Ha anya nem találja megfelelőnek édesapa helyzetét (fentebbi példák: pl részeg, drogos, nem beszámítható), akkor megpróbálják visszautasítani a láthatást. Sajnos ekkor is gyakran lesz gyermekvédelmi vagy rendőri feljelentés apa részéről, ami után odaadják a gyereket: lásd múltkori 2 gyermekgyilkosság.... A rendszer szar, ez van.


Ami én ajánlok: nem a rendőrségen, hanem anyával kommunikáld le. Ha lehetetlen, akkor kérd a helyi gyermekjóléti központ segítségét, ott mediálással az esetgazda segíthet közelíteni az álláspontokat.

De semmiképp ne a rendőrséggel rángasd el a kisgyermeket!!!!!!!

2022. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem adja oda a gyereket, vagy nem enged be a lakásba? Más dolog a kettő.
2022. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nemtutom marika
2022. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!