Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen trükkökkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükkökkel lehet kijátszani a végrehajtó intézkedéseit?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy anyámnak elajándékozom a lakásomat (ez úgyis illetékmentes) és a páromra átiratom az autómat. Az autónak én csak üzembentartója leszek.

Innentől kezdve nem kell azon aggódnom hogy azonnal indul a végrehajtási per ha egyszer véletlenül nem tudok fizeti GYT-t 1-2 hónapig. Mert nem lesz semmim....


2012. máj. 23. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésedből levonják, ha pedig nincs állásod,automatikusan kevesebbet kell.Nincs nagyon mit kijátszani, ráadásul állambácsi fizet helyetted és később ő vonja a fizetésedből,még ha nincs is semmid.
2012. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mekkora az a hatalmas összeg, amit fizetsz, hogy ennyire be vagy tojva? Ha nincs munkád felfüggesztitek egy darabig és később pótolod.
2012. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Így van. Mihelyt lesz fizetésed, ami bankszámlára megy, azonnal letiltják belőle a kérdéses összeget. Tavaly dolgoztam fél évet gyakornokként az adóhivatalnál végrehajtókkal, ők már úgyis csinálják, hogy nem a beérkező jövedelemből veszik le az összeget, hanem magát a munkáltatót keresik fel, hogy utalja a munkavállaló béréből a letiltott összeget eleve a nav felé. A bíróságnak is meg van ugyanez a letiltási joga, ha kell várnak és behajtják rajtad visszamenőleg is, nem fogod megúszni. (szerencsére)
2012. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

17.300 Ft/hó. Viszont nincs munkám és semmilyen segélyt sem kapok. Szerencsére a párom dolgozik nettó 75e-ért. A bíró nem akarta csökkenteni 12e-re mert nem tudtam bizonyítani hogy kirúgtak a munkahelyről:-(

Az nem is érdekli a bíróságot hogy nincs jövedelmem.

Biztos gondolják....raboljak bankot és majd lesz...

2012. máj. 23. 19:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Felfüggesztés??? Erről még nem is hallott a bírónő. Esetleg annak függesztik fel akinek az összes vagyona az aranyere:-)
2012. máj. 23. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
hogy nem tudtad bizonyítani h kirúgtak? :o ilyen nincs.
2012. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy hülye voltam és aláírtam a közös megegyezést. Nem gondoltam hogy beleköt ebbe a bíró.
2012. máj. 23. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem fizetsz, és nincs min behajtani, akkor a nő kérdheti az állam általi megelőlegezést. Ezt 3 évre ítélik meg, fizet helyetted az állam. De! Téged hivatalból feljelentenek tartási kötelezettség elmulasztása miatt. Tárgyaláson max, próbaidőt, felfüggesztetett kapsz. De az állam majd behajtja rajtad, amit kifizetett helyetted. ha nem lehet, akkor leülheted, pl 1000 Ft/nap.
2012. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Ha fizet egyszer is valamennyit, akkor elveszi az állam. Nem tudod megbeszélni, add oda azt a 12000-et és ha lesz munkád, kiegyenlÍted a maradékot.

2012. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Édesem!

Ha már végrehajtás van ellened és eladod az ingatlan/ingóságot, vagy elajándékozod,akkor az fedezetelvonásnak számít.

Secperc alatt lényegét veszti az egész, és elúszott a dolog.

Gondolod,ha ilyen egyszerű lenne, nem mindenki ezt csinálná?

Ehhez korábban kell felkelned!

2012. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!