Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akkor adjuk el a közös házat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor adjuk el a közös házat, ha már javul az árfolyam vagy kezdjek intézkedni?

Figyelt kérdés
Válás okán eladnánk a közös házunkat, két éve vettük. Mivel elég magas volt akkor is a CHF és jó áron vettük nem buknánk akkorát ha eladnánk most, rákérdeztem a banknál. Gondolom ez én így, a férjem tegnap olyan ötlettel állt elő, h válasszuk ki h milyen színei legyenek a lakásnak. Megdöbbenve kérdeztem, h minek ha úgyis eladjuk, erre azt válaszolta, h most nem adjuk el, mert rosszul áll a svájci frank, ezért várunk pár hónapot. A háttérben én úgy gondolom valójában az áll h nem akar válni és reménykedik benne h "elfelejtem" a tervemet. Én viszont nem akarok tovább így élni, szeretnék végre boldogságot és biztonságot. Elköltözni nem szeretnék így, mert akkor pénz nélkül mehetek, viszont arra gondoltam h felrakom a házat egy hirdetős oldalra (jó áron) és ha jönnek érdeklődők legalább látom h van rá kereslet és egyáltalán elvinnék e annyiért! Ti mit tennétek?
2010. szept. 21. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy ingatlant akkor kell eladni, mikor jön a vevő. Ha pedig még most is költeni akartok rá, senki nem fogja ennyivel többért megvenni, ez biztos! Majd aki megveszi, költ rá, ha kedve és pénze van.
2010. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Jobb, ha elkezditek nagy erőkkel árulni, mint mi (hasonló a helyzet), mert 2010. jan. 1-től energiatanúsítvány is kell az eladáshoz.

Akkor még nagyobbat bukhatsz rajta, szerintem, bár a miénk E kategóriát érne el.

2010. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*bocsi 2012. jan. 1.!
2010. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
aha, valahogy én is így gondoltam, h a festést mindenki maga oldja meg, tisztasági festésnek is hívják, akármilyen szép is a festés, az ember kicsit tisztábbnak érzi a házat ha átfesteti!
2010. szept. 21. 09:08
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi, erről nem is hallottam, h ilyen is lesz, bár szerintem a mi házunk is jó kategóriát kapna
2010. szept. 21. 09:09
 6/21 anonim ***** válasza:
Mond el határozottan a férjednek, teljesen felesleges kapálóznia, te úgyis válni akarsz. Megkönnyítené a helyzeteteket, ha feltennéd egy hírdetési oldalra a lakásotokat. Arra meg nincs mit adni, hogy a svájci frank hogyan alakul. Mert ebből a káoszból mire kikeveredünk, lehet eltelik 2 év is. Légy htározott de következetes. Minden jót kívánok neked.
2010. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted arulni, mivel fuggetlenul az ingatlan araktol, amikor valaki eppen a Te korzetedben szeretne ingatlant vasarolni, akkor azt megis veszi, ha ratalal, tehat hirdesd meg!
2010. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, kezdjétek csak el árulni! Ugyanis sajnos megeshet, hogy így is hosszú hónapok múlva találtok csak megfelelő vevőt... Költeni már kár a lakásra.
2010. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, határozottan mondtam, de mivel együtt élünk ezért még gondolom úgy gondolja, h nincs veszve minden.....

Sok tüske van bennem, szó sem lehet az újrakezdésről, de tudok vele emberként beszélni és nem akarok minden nap ordibálva létezni,mert egy idő múlva biztos h ez lenne a vége.

Köszi a megerősítést, azt hiszem ma fotózom és igyekszem felrakni egy oldalra és onnan meg várom az érdeklődőket!

Én is felesleges pénzkidobásnak tartom a festést, ráadásul nem is arról lenne szó, h fogjuk az ecsetet aztán nekivágunk, hanem arról, h hívatunk festőt.....nagyjából tisztában vagyok az árfolyammal, ezért is döbbentett meg!

2010. szept. 21. 11:53
 10/21 anonim ***** válasza:

Amikor vettétek a lakást olyan 170-180 Ft lehetett a frank, most 212. Nem tudom mennyi hitelt vettetek fel, valószínüleg 20-30%al többet kell majd visszafizetnetek.

Én biztos hogy várnék egy picit ...

2010. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!