Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudok tenni, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a volt férjem mindig belémköt, ahol tud, keresztbetesz és ezek miatt egyszerűen már gyűlölöm, hogy muszáj vagyok kapcsolatban maradni vele a gyerekek miatt? Hogyan tudnék semleges lenni, ha folyton szivat valamivel?

Figyelt kérdés
Szívem szerint nem reagálnék semmire, ha rámír, mert rendszeresen úgy felbosszant, utána ideges, rosszkedvű leszek, alig térek magamhoz, ami a gyerekeimnek sem jó, értelemszerűen.
2022. júl. 19. 07:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%

Talán élvezi, hogy kihozza belőled a vadmacskát?


Átérzem, hogy ostoba helyzeteket tud teremteni. Mediátor igénybevételét lenne érdemes tervezni.


Visszamehetett "kamasz"-korba. Hány évesek vagytok?

2022. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Dugj vele akkor nem lesztek ilyen feszültek
2022. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1:ilyesmikről,hogy mediátor, ő hallani sem akar. Az volt kb fél év, mire egyáltalán be tudtuk adni a válókeresetet, mert amikor úgy tűnt megegyezünk, mindig kihátrált belőle. Egyébként meg pont ő hagyott el egy másik miatt. Úgy érzem, azóta egyre fokozódik ez, amiket csinál, amióta én is elkezdtem ismerkedni, társasági életet élni. De lehet, hogy csak én érzem így, bár ezzel kapcsolatban is kaptam már beszólást. 40es éveink elején járunk mindketten, tehát nem vagyunk már "csapongó fiatalok".
2022. júl. 19. 07:48
 4/29 A kérdező kommentje:
2: d.gjon vele, aki bolondgombát evett. Örülök, hogy elváltunk...
2022. júl. 19. 07:50
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Neki az a jo ha ideges vagy miatta.

A leheteo legkevesebb kontakt csak ami muszaj.

2022. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen bunkók ellen a legjobb a kedvesség és a semleges hozzáállás!


Nehogy felháborodj és úgy írj neki, mert pont ez a célja! Hogy kihozza Belőled az "állatot".

Nem tudom, hogy álltok a gyermekelhelyezéssel, de ha nem sikerült megegyezni és bíróság fog dönteni, akkor lehet, még fel is akarja használni ezeket az üzeneteket.


Szóval végy egy mély levegőt, számolj el 10-ig és ha olyan üzeneteket ír, ami bántó vagy személyeskedik és semmi köze az üzeneteknek a közös gyerekhez (pl. mikor megy érte, meddig marad,stb.), akkor ne reagálj rá.


Egy idő után fel fogja adni, mert rájön, hogy nem vagy vevő rá. Imádkozzunk, hogy minél hamarabb találjon egy új párt, akkor általában a sértett egójuk már az új nőre fog koncentrálni.

2022. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz írni példákat, hogyan tesz keresztbe? Mivel bosszant fel? Kritizál? Beleszól, hogy neveled a gyerekeket? Vagy variál a láthatással? Egyébként bármennyire is nehéz, semlegesség kell mutatni, mert az a célja, hogy felbosszantson. A megállapodásban szereplő láthatást tartasd be, hivatkozz minden vitás esetben a gyerekek érdekére, biztonságra, kiegyensúlyozottságra van szükségük, amikor az ex kavar, ezt veszélyezteti, minden alkalommal szembesítsd ezzel.
2022. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagálj az üzeneteire, tiltsd le őt. Ha netán molesztál, figyelmeztesd, hogy ha nem hagyja abba, jogilag kéred a távoltartást (valahogy így nevezik ezt, amikor nem közelíthet, nem érintkezhet veled még írásban sem).

Esetleg kérj tanácsot válóperes jogásztól.

2022. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
7: olyasmiket, hogy nem közli, mikor fogja visszahozni a gyerekeket ("amíg kedvük van, addig maradnak"). Ha úgy készülök, hogy náluk alszanak, akkor hazahozza őket már este és fordítva. Megjegyzést tesz, hogy én miért szeretnék programokat szervezni magamnak, "amikor az én dolgom a gyereknevelés". Hogy milyen színű ruhában járok ("régen bezzeg nem hordtál pirosat"). Amit ér, beleköt és keresztbetesz.
2022. júl. 19. 08:41
 10/29 A kérdező kommentje:
6: "Imádkozzunk, hogy minél hamarabb találjon egy új párt, akkor általában a sértett egójuk már az új nőre fog koncentrálni." van neki, miatta hagyott el. Bár közös ismerősök és a gyerekek is mesélték, hogy sokszor veszekszenek. Lehet, az emiatti frusztrációt is rajtam akarja kitölteni. Én sajnos nem vagyok egy karakán, hangos, határozott nő, az új nő pedig állítólag az ellentétem, nagyon domináns típus.
2022. júl. 19. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!