Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben ha lenne egy olyan párotok akinek van 3 gyereke de annyira szereti őket, hogy az exe mellé költözött a szomszédba?

Figyelt kérdés
Emiatt a volt feleség ha meg kell valamit beszélni a gyerekekkel kapcsolatban úgy gondolja szó nélkül átmehet hozzá azzal se törödve ha éppen ott vagyok. Ti ezzel mit tenétek, mert én ezzel nem tudok mit kezdeni? Olé elfogadtam van 3 gyereke azzal nincs gond oké a gyerekek is átjöhetnek de a volt feleség csak úgy telefonálás nélkül mintha átjáró ház lenne el tudnátok fogadni vagy mit tudtok ezzel kezdeni tanácstalan vagyok? Szeretem a párom nagyon ez miatt meg elvesziteni sem akarom hogy mondtam neki ez nekem nem tetszik.

2022. máj. 23. 07:15
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
98%
Ha engem ez zavarna,elhagynàm a helyzetet.
2022. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Kommunikáció.
2022. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Én megérteném.
2022. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom nincs kulcsa. Másrészt ha tényleg elfogadod a párod helyzetét, akkor azt is el kell fogadnod, hogy amíg a 3 gyerek tényleg gyerek, bizony csak közösen dönthetnek sokmindenben - elkerülhetetlen a kapcsolattartás valamilyen szinten.
2022. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen baj kapcsolatot tartanak de azzal igen hogy váratlanul szó nélkül beállít
2022. máj. 23. 07:50
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Már megvette ott a házat, az exet láthatóan nem érdekli, hogy emiatt tönkremegy a kapcsolatotok ( mert tönkre fog menni), a faszidat szintén nem. Innentől az van, hogy beletörődsz. A másik lehetőség, hogy keresel olyat, akinek nincs gyereke. Én a B-t választanám ebben az esetben. Nem sok nő van, aki ezt elviselné, nem veled van a baj.
2022. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel nincs bajom csak az ex viselkedéssével mett telefon is létezik hogy előtte szól hogy alkalmas e most megbeszélni a dolgokat vagy sem
2022. máj. 23. 08:23
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hiába nincs bajod a gyerekekkel, mert ők csak papíron váltak el, de gyakorlatban ugyanúgy működnek, mint egy család, nem szeretnének le válni egymástól. Anyukának van valakinek?
2022. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

*Anyukának van valakije?

*leválni

bocsi, javítok

2022. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem abszolút kizáró ok lenne az ilyen. Ordít a helyzetről, hogy valójában lelkileg nem váltak el. Szerintem, ha mindketten egyedülállóak lesznek, időnként szexelni is fognak.
2022. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!