Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a feleségetek nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségetek nem akar gyereket az váló ok lehet?

Figyelt kérdés
13 éves házasság után. Mindig kitért a témáról mikor fel akartam hozni,meg el is laposodott a házasságunk,csak úgy élünk egymás mellett. Most 40 éves vagyok,pár év,hogy lesz esély talaálni valakit aki akarna.
2022. aug. 13. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned mennyire fontos számodra.
2022. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
De ezt miért nem a házasság előtt beszéltétek meg? Lehet ő már csak Veled nem akar... Hát ha neked ez fontos, akkor érdemes tenni érte szerintem.
2022. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Hogy lehetnek emberek ennyire életuntak🤣Lehet lesz pár év találni olyat, aki akar gyereket, de még mindig jobb, mint egy lapos szar semmilyen házasságban tengődni gyerek nélkül. Már így is éveket csesztél el az életedből.
2022. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha csak szulni nem akar, akkor ott az orokbefogadas
2022. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen az, de erről kellett volna mondjuk 10 évvel ezelött komolyan beszélni és akkor most nem fenyegetne az a veszély, hogy nagypapa korban lesz gyereked, talán.
2022. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy lehetnek emberek ennyire idióták. Házasság előtt mi a fa.s.z.omról beszélgettetek??

Az,hogy a "jajj de jó a segged ebben a nadrágban" és a "főztem pacalt" típusú dolgokat megbeszéltétek még egy HÁZASSÁGHOZ kevés. Nem is baj ,hogy ilyen IQ nulla emberek nem szaporodnak. Ráadásul,ha kitért a válasz elől mindig, sejthetted volna. Te önmagadat szabotáltad kispofám.

2022. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

3: Ő meg akarta beszélni az elmondottak alapján, csak mindig kitért a téma elől - ahogy a kérdező fogalmazott.


Ennek ellenére azért tovább próbálkoztam volna. De a nőt se értem:D Szerintem mindig az a legjobb, ha megbeszéljük a dolgokat és nem titkolózunk meg odázzuk a problémát. Ez esetben pl. ez lett belőle. Mennyivel egyszerűbb lett volna az elején letisztázni ezeket a fontosabb dolgokat, kinek milyen céljai vannak, azok egyeznek-e stb. :)

2022. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted ki a fene akar egy korodbeli vèn factól gyereket? Mire összejön, leszel vagy 45 èves.
2022. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 harebell ***** válasza:
100%
Vannak olyan témák, amikben egyszerűen nem engedem, hogy kitérjen a kérdés elől a másik - évekig főleg nem. Tudom, hogy ez már nem segít rajtad, de a következő kapcsolatodban ami fontos neked, azt ne hagyd szőnyeg alá söpörni. Mert az nekem egyértelmű, hogy ezt a kapcsolatot nincs értelme folytatni.
2022. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!