Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok válni a feleségemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok válni a feleségemtől. Ha ügyvédet fogadok mennyibe fog az kerülni nekem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 19:21
 1/2 anonim válasza:
100%
cc:15.000.-50.000.Ft. + még a további tárgyalások, ha nem tudtok peren kivül megegyezni.
2008. dec. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


MI 8 éve 1 békítő és 2 tárgyalásért 40ezer forintot fizettünk,ma ez sztem inkább 50 és 100ezer között van.

DE!!!Sztem abban az esetben kell csak ügyvéd,amennyiben a feleséged akadályt állít(nem akar válni,gyerekekkel zsarol),vagy nem tudtok megegyezni a vagyonban.Amennyiben tudsz legalább egy tanút(új kedvesed,apud-anyud,rokonod,barátod) vinni,aki igazolja,hogy a házasságod megromlott,és tényleg válni akarsz,és a feleségeddel megtudtok egyezni a vagyonban,először próbálkozz ügyvéd nélkül.


Boldog Karácsonyt!!!

2008. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!