Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan magyaráztátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyaráztátok el a gyereketeknek, hogy el fogtok válni?

Figyelt kérdés
És hogyan fogadták? Milyen gyakran voltak együtt a szülőkkel ezután?

2022. szept. 9. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Sehogy, nem válnék el. Éppen ezért kell nagyon alaposan megválasztani a párunkat.


Talán ezért is vagyok még szingli. Viszont látom fordítva is, hogy sok a válás, miközben én normális férfi nem kellek a nőknek.


f32

2022. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3%

#1 nem tudhatod előre, hogy 10 év múlva milyen lesz a kapcsolatotok. Hiába választod meg alaposan, változhatnak az emberek és a körülmények, érzések is.


Viszont a válást én is csak legvégső esetben választanám, mert az elvált szülők gyerekeinek két külön szabályrendszerhez és nevelési módhoz kell alkalmazkodniuk és megtanulnak perfektül sunyiskodni, hazudni, kétszínűsködni. Egészséges lelkületű felnőttek elvált szülők gyerekeiből nehezen lesznek.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, leülsz velük és elmondod, hogy ezért meg azért így döntöttetek, de attól még szeretitek őket stb. Lehet egy gyerekpszichológussal is egyeztetnék előtte, hogy mire készüljek fel, hogy érdemes ezt tálalni.

2022. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 2 éves volt. Gyereknyelven elmondtam neki hogy apa elköltözik, de ugyanúgy szeretni fogjuk őt. Első 2 hétben kereste az apját, utána elfogadta.

Az apja 1 évig látogatta még kb. Utána eltünt.

2022. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!