Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után volt férj mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után volt férj mennyire szólhat bele az új párválasztásomba?

Figyelt kérdés
Volt férjem megfenyegetett ,hogy az új páromat felejtsem el,mert jogi útra tereli ezt a kapcsolatot. Van egy közös gyermekünk ,új párom 10 évvel ezelőtt még elég “rossz” életet élt ,de azóta már teljesen más ember. Volt férjem viszont nem engedi közös gyerekünk közelébe ,ezért megfenyegetett. Jogilag megteheti ezt?

2022. szept. 12. 21:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Elméletileg semmi köze hozzá,de a magyar statisztika szerint a gyermek bántalmazások 95%-át a szülő(általában az anya)új párja követi el.

Azért a számok nem hazudnak.

Én is odafigyelnék ilyen helyzetben.

2022. szept. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Imádni való probléma.

Semmi beleszólása nincs egyik exnek a másik ex fél életébe.

Azzal vagy akivel akarsz.Itt egy a lényeg a gyerekre nem lehet sem lelkileg sem testileg bántalmazó hatással.Én a te helyedben magam terelném jogi útra az ő fenyegető viselkedését.

Ne enged hogy megféllelmítsen.

Undorító ember az ilyen.

2022. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%
5-ös "nagyon megijedtem" - ha te rendben találod a dolgokat, nincs mitől félned.
2022. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!