Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen hülye tanács egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hülye tanács egy férfinak, hogy találjon szeretőt?

Figyelt kérdés

Sokan írják, mondják, tanácsolják ezt nekem meg a többi férfinak is. Az én házasságomban már lassan 4 éve nincs szex. A gyerek fogantatása óta, előtte minden rendben volt. Nagyon jó, mondhatni az átlaghoz képest luxus körülmények között élünk, szép, új nagy lakás, 2 újabb autó, van pénz vásárolni, nyaralni, mindenre. Otthon rengeteget segítek a mai napig, a feleségemnek rengeteg ideje jut magára. Takarítónő is jár, babysitter is van, a nagymamák is sürögnek. Rengeteg alkalom jutna a romantikázásra. Nem is tudom hányszor vittem el vacsorázni, kettesben wellnessbe, stb. Mindvégig nagyon tetszett nekem, a mai napig is, ezt ki is nyilvánítom. Virágokat kap, gesztusokat, meglepetéseket. Pl volt hogy a munka után pénteken egy üzenet várta a teljesen rendbetett lakásban, hogy elmentünk a hétvégére a nagyihoz és a barátnők este érkeznek hozzá egy csajos bulira, másnapra meg lefoglaltunk nekik férjek egy apartmant a “hegyekben” ahol szórakozhattak. A többi nő nagyon örült, az én feleségem is valamennyire, de azért annyira nem. A versenysúlyát visszanyerte fél év alatt, mert mehetett edzeni is amikor kedve volt, főznie se kellett.

Úgy érzem mindent megtettem, megteszek, de sajnos elutasítja a közeledésemet mindig. Hol kamu kifogással (ez a fáj a fejem, hasam típusú), hol rámszól, hogy hagyjam békén, hol konkrétan rámüvöltve teszi. Nem vonzódik hozzám, pedig adok magamra! Nagyonis! Amikor kérdezem mi a baj, beszélni akarok róla, akkor jönnek a kifogások, meg feldühödik, hogy az nem is úgy van, én vagyok a hülye. Nem lehet megbeszélni.

Sok barát, haver tanácsolja, de itt is olvastam, hogy keressek egy szeretőt. Ez erkölcsileg nem fér bele nálam, de nagyon furcsa tanácsnak tartom. Akik ezt írják találkoztak már nőkkel? Mert én nem úgy ismerem a 99%-ot mint akik szeretői státuszra vágynának. Mintha minden bokorból le lehetne akasztani egy szeretőt. Én konkrétan nem ismerek olyat akinek szeretője lenne, csak olyanokat akik hasonló helyzetben prostikhoz járnak.


2022. okt. 2. 12:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nagy dolog megbeszélni a feleséggel mi a gond kettőtök között?
2022. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Akkor a szerető megmarad nekem. Te meg válj el! Vagy a nagy tiszta erkölcsödbe az sem fér bele?
2022. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon hülye tanács.

Inkább ez esetben tényleg a prosti vagy az elhanyagolt feleségnek szeretője lenne számodra a reális.

Vagy elválni és keresni egy normális nőt.

2022. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
De el fogok. A kérdés nem erről szól. Írtam, mindig próbálom megbeszélni, hiába.
2022. okt. 2. 12:47
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Ne csináld a háta mögött. Mondd meg neki, hogy szereted, tetszik, és vele szeretnél dolgokat, de ha ő nem partner ebben, keresel mást, mert nem akarsz egyedül lenni.
2022. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Nincs valami nőgyógyászati problémája?

Hormonszintek lettek nála vizsgálva?

Esetleg nem szed fogamzásgátlót (sokszor ez az oka a libidócsökkenésnek)?

Ő mit hajlandó tenni azért hogy változzon a helyzet?

Vagy csak kijelentette, hogy ez van és fogadd el?

2022. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez most nagyon a te szemszögedből lett tálalva, kiváncsi lennék a másik oldalra is.

Én amúgy jelezném: hogy szeretem nagyon, de a szex, intimitás nélküli élet neked nem kielégítő. Mit tud tenni, hogy ez változzon? Te hajlandó vagy párterápiára, esetleg szexológushoz is elmenni, de a végtelenségig nem tudsz és nem szeretnél várni. Több opció jön szóba: : válás, a házasság megnyitása, prosti

2022. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
Azért hülye tanács, mert erkölcsileg nem fér bele. Téma lezárva.
2022. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi ostoba komment. Ertelmezzetek mar amit irt, o tenyleg mindent megtesh megprobalt beszelni is a felesegevel de caak offolja a no. Megcsalni ne csald meg, az nem te vagy. Jobn vagy te ennél, mondd meg neki mind ezt amit leirtal h mas ferj azon kívül h dolgozik csak iszik otthon de mindent megteszel h o es a gyerek szuper eletet eljen es meglegyen mindened. De te meg ezt a legalapvetobb dolgot se kapod meg ami azert egy kapcsolat lenyeges reszet ki teszi. Le vagy tojva es nem vagy hajlandó tovabb ezt turni. Ha nem akar tőled mar semmit menjen ahova akar, ha meg tetszik es kell neki ez az elet es te is akkor tegyen végre o is valamit. Ez nem olyan keres ami akkora nagy dolog lenne, es a faradtsag nyugok a legroszabb kifogasokha edzeni eltud jarni tobb orara egy fel ora szex atlagosan el se a semmi kategoria es tizedannyi energiat nem visz igenybe. Legy hatarozott es allj ki magadert ebben a hazassagban nem csak o fontos hanem te is ugyanannyira.
2022. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%

9.-re.


De ha a nő már a pofáját sem bírja látni, akkor mit erőlködik? Rúgja ki, és ÉLJEN!

2022. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!