Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvaltam de szeretem es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvaltam de szeretem es nem tudom elengedni. Tanacs?

Figyelt kérdés
6 honapja valtam el, fontosabb volt neki mindig a buli meg a szorakozas, viszont dolgos ferfi es mindent hazahozott es nem nozott, egyszeruen szeretett bulikrol mindig utoljara eljonni, ha ott hagytam a buliba nem erdekelte. Nos valasunk utan 1 honappal lefekudtem valakivel bosszubol. Persze ez ki is derult de semmit nem ereztem a masik irant hanem az ex ferjem hianyat inkabb es probaltam ot masba keresni. Jelenleg egyedul vagyok, viszont nagyon hianyzik az ex ferjem es vissza szeretnem nyerni, de o semmit nem akar tolem. Csalodott bennem. 14 evet eltunk eggyutt. Hogyan tudjam elengedni? Vagy talan visszaszerezni? Hianyzik nagyon es szeretem is.

2019. szept. 26. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

14 év után buli miatt váltatok el? Azért, mert szeretett néha kikapcsolódni és nem ugrott azonnal, ha Te is?

Magad mondtad, hogy tisztességes, rendes férfiember, szerintem ezek után nincs miről beszélnetek.

Ezt már elcseszted, lépj tovább. Ez mély heg marad neki, hogy 14 év után hülyeség miatt elhagyod, azután bosszúból összefekszel mással. Hiába váltatok el, ez neki megcsalás érzés, főleg, hogy azt látta, hogy Te ilyen hamar túllendültél rajta.

2019. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsétlen férfi...
2019. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szerencsetlen nem szerencsetlen, ezeket a bulikat nem ugy kell venni, hogy havi 1x tortent meg. Minden pentek, szombat, vasarnap... valahol elegem volt nekem is az egeszbol, azert minden hetveget igy eltolteni? Attol meg nem azt jelenti, hogy nem banom es azt is tudom, hogy o is banja a bulikat. Es tanacsot kertem nem kritizalast.
2019. szept. 26. 13:14
 4/13 A kérdező kommentje:
1es koszi, tiszta es temara szolo valasz. Ilyet is akartam :)
2019. szept. 26. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Neki van valakije most? Hogyan éltek? Ki hivá költözött? Van közös gyerek? Beszéltek a mindennapokban? Hány évesek vagytok?
2019. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De hát ha visszamenne hozzad ,akkor meg jobban menne buli, el kell engedni ,nem véletlen nem működött.
2019. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan váltál el. Egesz hétvégen bulizni, az nem normalis. Engedd el.
2019. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha visszaszerzed is,nem lesz jobb.Folytatni fogja tovább a bulizást és ismét válás lesz a vége.Akkor már jobb elengedni és túl lenni rajta.
2019. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nincs gyerek szerencsere, mondhatom ugy. en 30 o 35, meg sulisok voltunk mikor osszejottunk 14 eve vagyunk eggyutt es 4 ev hazassag volt
2019. szept. 26. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem látom menthetetlennek a dolgot. Fiatalon jöttetek össze, természetes, hogy változik a személyiségetek.


Én úgy gondolom, hogy ha máskor nem is, de ha gyereketek lett volna, lehiggadt volna a férjed. Még most is nagyon fiatalok vagytok, nem látok kivetnivalót az életviteletekben.

Egy kicsit alkalmazkodnotok kellett volna egymáshoz, és akár működhetett is volna. Ezek nem olyan problémák, amiket ne lehetett volna megoldani.


Neki volt/lett időközben valakije?

2019. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!