Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fellángolás miatt vége? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás miatt vége? Tanács?

Figyelt kérdés

Sziazstok!

Először is elnézést, hogy a Válás kategóriába írok, mikor nem éltem házasságban, de még csak élettársi kapcsolatban sem a volt párommal. Az egyszerű ok, amiért ide írok az az, hogy meglátásom szerint itt több "tapasztalt" és tisztább fejű felhasználó mozog, mint a Párkapcsolatok kategóriában (tele 13 éves okostojásokkal)


Szóval, a történet elég egyszerű, de mégis kusza..

8 évig voltunk együtt, voltak hullámvölgyek, és egy rövid időre szakítottunk is (kb 2 hónap), mert nem éreztük már a lángolást. Akkor mégis újrakezdtük, mert hiányzott a másik, nem találtuk a helyünket egymás nélkül.

Én (a nő) lelkisebb vagyok, a szakítást nagyon nehezen viseltem, szörnyen fájt. Nem mozdultam ki, nyalogattam a sebeimet, egyszerűen nem tudtam felállni.

Ő pedig belevetette magát az életbe, hamar becsajozott, de nem volt hosszú kapcsoolat. Ezután visszajött hozzám.


Most viszont én hibáztam egy szörnyű nagyot!

Az utóbbi isőben a monoton munka, kevés együtt töltött idő kihozta belőlem a legrosszabb érzéseket, leírtam, hogy nem érzem jól magam mellette, nem szeretem, stb... akkor így éreztem. Illetve, hogy van valaki más, aki érdekel, sokat gondolok rá és vágyom a kapcsolatra. Csakhogy nem ismerem személyesen, képen láttam és hallomásból tudok ezt-azt...

Mégis úgy éreztem beleszerettem, persze nem abba az emberbe, hanem valakibe akit szeretni tudnék... Őrültség, abszurd...


A párom megtalálta ezt az írást, lebuktam és kidobott. 1 héten belül talált magának egy lányt, tagadják hogy együtt lennének, de már láttam őket. Nagyon fájt. Nem akar több esélyt adni nekem, azt mondta összedőlt benne egy világ, nem gondolta volna ezt rólam, csalódott...

mindezt megértem, de szeretnék tenni ellene, mert nem aláztam őt meg, nem csaltam meg, nem tettem volna meg... szerelemre, szeretetre, törődésre és gyengédségre vágytam... és most rá, a volt páromra.

S

zeretném őt visszakapni, de nem tudom mit tehetnék még ezek után?

A sajnálom, megbántam, tévedtem, szeretlek szavak úgy érzem nem érnek nála célba... :(


Kinek mi a véleménye az esetemről?

Minek lenne értelme? Várni és küzdeni vagy hagyni és tétlenül nézni mindent?

Normális ez a viselkedés, reakció, gyors kapcsolatba ugrás?


Köszönöm!


2013. aug. 13. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

"azt mondta összedőlt benne egy világ"


Igen, akiben összedől egy világ, az pont azzal van elfoglalva, hogy máris másik nő után nézzen. Ne vicceljünk már, neki mindig akad hirtelen valaki, ez neked nem jelent semmit? Láss a dolgok mögé!

2013. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

képtelen vagyok látni a fától az erdőt... naív vagyok és tapasztalatlan.

mire célzol? nem szeret? de akkor mire ez a hiszti?

2013. aug. 13. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Ady Endre válasza:


Sem utódja, sem boldog őse,

Sem rokona, sem ismerőse

Nem vagyok senkinek,

Nem vagyok senkinek


Vagyok: mint minden ember: fenség,

Észak-fok, titok, idegenség,

Lidérces, messze fény

Lidérces, messze fény


De, jaj, nem tudok így maradni,

Szeretném magam megmutatni

Hogy látva lássanak,

Hogy látva lássanak


Ezért minden: önkínzás, ének:

Szeretném, hogyha szeretnének,

S lennék valakié

Lennék valakié

2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Nincs értelme, hogy teperjél utána, majd fog jönni egy olyan,aki valóban megérdemel.

Hiszen azért szakitottatok, mert már nem volt meg közöttetek az a "lángolás",amelynek 8 év után még tüzelnie kellene.

Az sem normális, hogy gyorsan keres másik kapcsolatot, ez azt jelenti felejtõs vagy a számára.

2013. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt az embert, ne magyarázkódj, te tudod az igazadat, és ennyi bőven elég. Az igazság meg kifog derülni, rendszerint akkor szokott amikor a legkevésbé számítanak rá. No akkor majd légy erős, mikor a pasi rádöbben hogy mennyire mellényúlt, és mekkorát hibázott, és visszaakar jönni.Mert visszafog akarni, de ha egy csepp eszed van, elfordulsz tőle.
2013. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Szerintem jó alkalom volt neki, hogy végleg kidobjon. Már az első szakítás után hiba volt visszamenni hozzá, ugyanis nem azért hagyta visszacsinálni, mert annyira imádott, hanem azért, mert nem talált jobbat, pedig nyilván azt hitte, fog.

Nálam a szünet egyenlő a legalizált megcsalással. Mással d*gok, mert nem vagyunk együtt, így nem csalom meg. Aztán meg kibékülünk, de én le vagyok védve, a másik pedig eméssze meg, hogy mással voltam. Nagyon tisztességtelen.

Ha valaki csak "gondolkozik" és komolyan számol még a visszacsinálás lehetőségével, az nem fekszik össze fűvel-fával. Eleve nem is szakít - hanem kapcsolaton belül, EGYÜTT a párjával megpróbálja rendbe hozni, ami elromlott.


Ami tisztességtelen, hogy ő pontosan ezt tette veled (sőt, ő nemcsak gondolatban csalt meg!), és neki volt bocsánat, neked meg nincs, sőt, még azzal is a lelkiismeretedet terheli, hogy mekkorát csalódott benned és hogy egyedül te vagy az oka mindennek. Holott ez nagyon nem igaz.


(Bár nem lennék meglepve, ha 2 hónap múlva visszavinnyogná magát hozzád, mert megint nem talál jobbat, és még te vezekelnél, mert ő bocsátott meg.)


Ui: nagyon klasszul megfogalmaztad a lényeget: "Mégis úgy éreztem beleszerettem, persze nem abba az emberbe, hanem valakibe akit szeretni tudnék... Őrültség, abszurd..."

Egyáltalán nem abszurd, nagyon gyakran előfordul, csak nem ismerik fel az emberek. Keresd meg azt az embert, aki szeretni tudnál!!! Gyászold meg ezt a kapcsolatot, sírd ki magad (akár hónapokig - ez 8 év után normális), aztán kezdj új életet. Fogd fel úgy, hogy kaptál még egy lehetőséget a boldogságra. Menni fog, hidd el. És ez az ember NEM az exed, MERT másra vágytál, mint amit ő adni tudott neked. Benne is a lehetőséget (meg a közös múltat) szereted.

2013. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te egy ábrándképet kergetsz, aki nem ő; ő meg más csajokat, akik nem te vagy.


Mit keresnétek egymással, ha folyton elvágytok egymás mellől?


Felejtsd el a faszit, annál is inkább, hogy ő már elfelejtett téged.

2013. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezd uj eletet,felejtsd el a volt parod.Ennel 100 x jobbat kapsz.
2013. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Úgy látom itt is mindenki úgy látja, jobb nekem nélküle... Az ismerőseim, már akikkel nagyon alaposan meg tudtam beszélni a történteket, mind "örültek" (ez így hülyén hangzik) szóval hasonlóan pozitívnak ítélték a helyzetet, mondván ennél csak jobb jöhet...

Egyszer nyilván rájön, hogy akit egy hét alatt (vagy már aznap) meg lehet d.gni, az lehet nem is olyan nagy kincs, csak szépen fénylik... de ez legyen az ő bajuk.. ez a bizsu lesz szemétdombja koronája. ;) ennyi.


Most biztos nem kezdjük újra, ha meg egyszer mégis, akkor nem én leszek aki teper!!! Megígérem :$


Köszi nektek!

2013. aug. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!