Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor a férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor a férfiak általában mennyi idő alatt teszik magukat túl a sértett egójuk miatti hisztin és kezdenek értelmesen gongolkodni és létezni? Van megközelíthetőleges időtartam? Esetleg a végleges kimondáskor észheztér?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
10 év telt el, és még mindig hisztizik. Vicc az egészben, hogy ő lépett félre és ő akart válni.
2022. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondolod komolyan hogy általános kèplettel fel lehet ezt írni ?
2022. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apukám hamar túltette magát, azóta van más neki. Mondjuk ő akart válni.
2022. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Az exférjem megcsalt, kiraktam, olyan 1 évig hívogatott a nője mellől, hogy visszajönne. Most olyan 1 éve már nem hívogat, de még beszélni nem tudunk, úgy meg van sértődve. Az egyik barátom már 7 éve másik országban lakott, mint a felesége, mire elváltak, de kvázi barátok maradtak. Egy másik barátomat a felesége csalta meg olyan fél éve váltak, ő is még haragszik, pedig már sok éve fűnek-fának mesélte, hogy válni akar.
2022. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, én több nőt ismerek aki kever kavar, mint férfit.... Ezek szerint más a barátikor.
2022. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!