Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korodban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban volt először kapcsolatod? Ha ez nem volt komoly, hány évesen volt először komoly kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Előbb vagy később szerettél volna? Jó kapcsolat volt? Meddig voltatok együtt?

2020. dec. 7. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18 voltam. 1,5 évig tartott. Nem mondhatnám rossznak, de utólag belegondolva érzelmileg eléggé leszívott, és többet tettem bele, mint amennyit kaptam. Nem volt olyan kor, amikor kifejezetten szerettem volna, ezért sem késő, sem korai nem volt.
2020. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most, 22 évesen.

Az utóbbi időben nem is szerettem volna kapcsolatot, de előtte igen. Egy hónapja vagyunk együtt, eddig jó.

2020. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. dec. 7. 16:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első (komoly) kapcsolatom 17 éves koromban kezdődött,három évig tartott. Nem passzoltunk egyáltalán,de sok jó élményt szereztünk és sokat tanultunk,a mai napig jó viszonyban vagyunk :)

Azóta voltak más kapcsolataim is,de ez volt az első komoly.


22 nő

2020. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen volt életem első kapcsolata, 1,5 évig tartott.

Jó lett volna előbb is, de féltem a szextől, dagi is voltam és nem is nagyon ismerkedtem. Szóval mindent megtettem, hogy ne legyen kapcsolatom :D


A másfél év végülis jó volt, ebben a kapcsolatban tapasztaltam meg a szex örömeit, itt vesztettem el a szüzességemet, itt tanultam a saját naivitásomból, szóval tanulópénznek és első kapcsolatnak tökéletes volt.

2020. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20 évesen lett az első komoly kapcsolatom, korábban csak egy rövid volt. Ez a 2. azóta is tart, már együtt is élünk. Az időzítés pedig pont jó volt nekem, pár évvel előtte még nem álltam volna készen egy rendes kapcsolatra és akárkivel jöttem volna össze, szinte 100%, hogy nem működött volna.
2020. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pár hónapos kis semmiségek voltak már 15 évea koromban is. De ez csak a tipikus szájrapusziban kimerült a kapcsolat volt.

Az első komoly 17 évesen kezdődött, 5 éve tart.

2020. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Wow, gratulálok!

És persze köszi a válaszaitokat!

2020. dec. 7. 19:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, első kapcsolat, 9 évig tartott.

28N

2020. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első komoly kapcsolatom 25 éves koromban kezdődött. 20 éve tart. Nem is akartam előtte komolyat.
2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!