Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén normális ha a gyermek miatt minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés

Higgadt döntés volt, sok volt a vita, már mindenen, nem akartunk így viselkedni a gyermek előtt.

Külön költöztem de eddig is suli előtt megvártuk egymást és együtt mentünk haza, most is ott találkozunk és az edzést is nézni akarja, így estig együtt vagyunk.


Igaz most nem vitázunk de kb csak külön alszunk.


Nem sürgetem h ez változzon mert a gyereknek is új a helyzet, őszintén szólva nehéz ennyi év után a válás lelkileg is.


Talán úgy gondolom ez átmeneti időszak, és menni fog idővel hogy egy hét itt egy hét ott. De nekem is nehéz napokig nem látni a fiam, elhiszem h az apjának is.


Mi a tapasztalat ott ahol az apa része volt a gyermek életének?


2022. okt. 10. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem úgy csináljátok, hogy megbeszélitek hogy felváltva mentek a gyerekért, felváltva viszitek edzésre stb?

Addig a másiknak lenne szabadideje.

Miért kell mind a kettőtöknek egyszerre ott lenni?

2022. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteges. Ráadásul így miként lesz új partneretek? Mert mekkora csicska veréb az, aki benyeli ezt?
2022. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Friss a dolog, a válási procedúra igazából ezután kezdődik nem gondolnám még betegségnek. 2 osztályos, kicsi még
2022. okt. 10. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás. Nincs az az ember, aki minden egyes nap nézni akarja a gyerek edzését. A gyereknek se jó, csak összezavarjátok, majd reménykedni kezd a semmiben. Új partnerről meg ne is álmodjatok. Felnőtt emberek tudják már eldönteni, hogy együtt akarnak lenni, vagy külön.
2022. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Fölösleges amúgy is ha mindketten ottvagytok, beszéljétek meg ki melyik nap megy. A gyereket is csak összezavarjátok azzal, hogy nem tudja milyen viszonyban is vagytok.
2022. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, értem

Jogos

2022. okt. 10. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha semmi sem változott volna, csak nem alszotok együtt.

Persze, a veszekedés forrását az együttélést kiveszitek a képletből, a gyerek előtt, meg ha lenne is probléma moderáljátok magatokat.

Ti tulajdonképpen magatoknak, egymásnak, vagy a gyereknek akartok hazudni? Ez élhetetlen hosszú távon mindenkinek, törekedni kellene a jővőbeli élethelyzetet kialakítani, nem a múltat fenntartani, már ha valóban el akartok válni, és nem arra megy ki a játék, hogy újra összejöjjetek.

2022. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megzavarja a gyereket, ő azt hiszi, minden a régi, pedig nagyon nem. Minek mentek mindenhova mindketten? Egyik nap menj érte te, másik nap a másik. Szerintem mindkét szülő kibírja, ha nem nézi végig minden áldott nap a gyerek edzését. Ő meg főleg.
2022. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a gyerekben azt a remenyt kelteni, hogy ti meg egyutt vagytok/lesztek.
2022. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is többek között amiatt nem válok el, mert a gyerek miatt úgyis folyton együtt lennénk még így is.
2022. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!