Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kiakadok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kiakadok hogy ennyit találkozunk?

Figyelt kérdés

A pasim nem dolgozik, nem tanul, otthon ül egész nap, és van kocsija. A haverjaival videochatel, online játszanak. Ez megy évek óta. Utoljára január elsején találkoztunk, előtte dec. 25.-én. Közel lakik hozzám és velem lehetne mert semmi dolga, de ő nem akar. Ha szóváteszem azt mondja azért mert állandóan hisztizek (hogy találkozzunk)

Ameddig volt autóm mindig mentem hozzá, most hogy csak neki van és én nem kérdezek rá 6-7 naponta hív el valahová talizni. Az összes ismerősöm együtt van minden nap vagy legalább másnap a pasijával, mi meg hetente max 2x mert ő ennyit akar. Amikor szakítottam vele és vissza akart szerezni állandóan jött, hívott telefonon, most ezek sincsenek. Én vagyok a rossz hogy többet akarok vele lenni, vagy ne szóljak neki ezredjére inkább?

22/L 23/F


2022. jan. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Te nem a rossz vagy, hanem a hülye. És esetleg a dugópajtija. Mi a szarért vagy vele egyáltalán? Érthetetlen.
2022. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesen akar élni. Vagy beintegrálodsz az életébe azaz mászkálsz hozza, vagy nem.


De ő nem akar igrálni az biztos. Hosszu távon nem is kivitelezheto az ha állandoan pattogni kell a masik miatt. Ezert is szoktak inkabb osszekoltozni.

2022. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
*ugrálni
2022. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amugy minek vagy ezzel a csavoval? Mik a jovobeli tervei? Legalabb valami jol meno streamer amivel keres valamennyit? Mert max az adna magyarazot az eletmodjara.
2022. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"A pasim nem dolgozik, nem tanul, otthon ül egész nap, és van kocsija."


Hol lakik, miből tart fenn egy kocsit és miből él meg, ha 23 évesen évek se nem tanul, se nem dolgozik, és ez így megy már évek óta?


Miért vagy vele?


Mi a közös jövőképetek?

2022. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!