Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy nővel, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy nővel, egy helyen dolgozunk, tehát minden hétköznap találkozunk (7-15 között együtt vagyunk) - az normális, hogy 18-19 óra körül felhív telefonon?

Figyelt kérdés

Munkatársam, így ha nincs délutáni közös programunk, akkor holnap reggel úgyis találkoznunk - csak nekem fura, vagy az teljesen normális, hogy este 18-19 óra körül még felhív telefonon? (Csak mert kb. nincs miről beszélnünk.)

26-32 évesek vagyunk


2022. szept. 11. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem normális, ugyanis nem a munkahelyen kell randizni. Utána kellene valami közös programot kitalálnotok.

Mondom ezt úgy, hogy az én párom is a munkatársam. Teljesen más ott együtt lenni, mint utána. Nyilván ott nem bújunk össze, stb. Váltunk pár szót napközben, de semmi extra, ami egy kapcsolathoz hozzátartozik.

2022. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert kb. nincs miről beszélnünk.)"


Mi értelme van olyannal ismerkedni, akivel munkaidőn kívül nincsen miről beszélnetek?

2022. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedsz egy nővel de már probléma hogy nincs miről beszélni. Akkor ez már kuka.
2022. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért ismerkedsz olyannal, aki munkaidőn túl már nem érdekel?
2022. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Csak mert kb. nincs miről beszélnünk."

A 8 órából 3-4 órát kettesben dolgozunk... Ha nincs délutáni program, 15 órakor elbúcsúzunk, erre felhív 3 óra múlva - tényleg nem értem miért, nem történik az alatt semmi (bevásárolok, meg tv-t nézek, vagy éppen valahol vagyok), na meg reggel 7-kor úgyis találkozunk.


Lehet velem van a baj, de szerintem gyerekes, és vagy rám akar telepedni, vagy féltékeny, és ellenőrizni akar hogy mit csinálok, hol vagyok...

2022. szept. 11. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor előtted a lehetőség hogy keress mást. Én is beszélek a barátommal munka után abszolut nem érdekel senkit hogy másnak is találkozunk. Ha neked ez sok akkor keress olyat akinek nem kell a törődés pláne nem az első hetekben.
2022. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!