Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után általában a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után általában a nőknek vagy a férfiaknak könnyebb új párt találni?

Figyelt kérdés

Mondjuk nehéz általánosítani, de amennyire én látom az esetek többségében a gyerekek az anyánál maradnak és a közös lakás is, a férfiak azok, akik elköltöznek máshová.

Végülis ha így nézzük a férfiaknak könnyebb, mert több szabadidejük marad és ha anyagilag jól állnak, akkor aránylag vannak esélyeik csak attól is függ kit keresnek, de az is előfordul, hogy egy fiatal gyerektelen nővel jönnek össze. Nőknél meg más, mert gyerekek mellett nehezebb ismerkedni.

Viszont a gyakorlat azt is mutatja, hogy sok elvált férfi elzülik egyedül és úgy elhanyagolja magát, nőkre ez szerintem sokkal kevésbé jellemző. Szóval szerintem férfiak esetén nagyobbak a szélsőségek, mint nőknél, egyesek nagyon jól járnak, mások nagyon rosszul. Sok embert meg nyilván nagyon megvisel pszichésen a válás, lehet utána már nem is akar komoly kapcsolatot, összeszokni vagy anyagilag is osztozni mással, inkább csak szexkapcsolatokban próbál vigasztalódni, viszont hosszútávon ez sem biztos olyan jó.



2022. okt. 10. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem azon múlik, hogy nő vagy férfi az illető, hanem, hogy milyen ember.
2022. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmit a nők sokkal könnyebben találnak.

Tartósat szerintem nehezebben mint a férfiak.

2022. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán látom azt, hogy a közös lakás az anyának maradna.


De teljesen attól függ, hogy mennyire van túl az exen, illetve mennyire rugalmas. Én férfiakat is ismerek, akiknél csak hétvégén van ott a gyerek, de minden új nőnek meg van mondva, hogy a gyerek az első, és ilyenkor a gyereket kell körbeugrálni, bárhogy is viselkedik. Na, ezt nem sok nő tűri el. Ha valaki normálisan tudja kezelni az ex és gyerektémát, akkor előbb-utóbb fog párt találni.

2022. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Apukaval osszejonni: minden 2. hetvegen (vagy esetleg tobbszor) nala van a gyerek, akit jol irta a 3. hogy korbe kell ugralni, a fizuja egy resze elmegy gyerektartasra, illetve a gyerek anyjaval is tartani kell a kapcsolatot, aki nagy esellyel meg akarja furni apuka uj szerelmi eletet.

Anyukaval osszejonni: tulajdonkeppen -ha odakoltozik az uj ember- eltart egy tok idegen gyereket, de a nevelesbe ne szoljon bele. Szerintem inkabb ez az ami egy ferfit bantani tud. Tapasztalataim alapjan sokkal hamarabb osszejonnek gyerektelen nok az elvalt apukakkal, mint gyerektelen pasik elvalt anyukakkal.

A masik, amit nem ertek, hogy a gyerekes pasik szinte kivetel nelkul gyerektelen not akarnak, ami nekem kicsit felhaborito.

2022. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 esnek ìrom èn gyerekes elvàlt apa vagyok ès gyerekes elvàlt nővel jönnèk össze szìvesebben, gyermektelent nem keresek. Ugyanis az valòszìnüleg gyereket szeretne èn pedig nem. De elhiszem amit ìrsz csak nem teljesen èrtem azokat a ferfiakat, mert akkor kezdődik előlről az a törtènet ami egyszer màr kudarcba fulladt.
2022. okt. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki hogy néz ki.

Ma kiéleződőtt a társkeresés a külsőségekre.

Ha az anyuka jól néz ki, csinos, akkor 3 gyerekkel is talál.

Ha az apukával minden rendben van, de nem 10 pontos a külseje, akkor manapság nagyon nehéz lesz a társkeresés.

2022. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös véleményét adom. Ha én elválnék most, hogy van már gyerekem, biztosan nem választanék gyerektelen párt mert előbb utóbb szeretne gyereket. Persze van aki ezt is bevállalja.


Viszont gyerekes elvált anyával összejönni pedig olyan, hogy a sajátodat más neveli, te pedig másét neveld?

2022. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 es 5 es vagyok, hàt igen, amit ìrsz az borzasztò èrzès hogy te a màsèt a tieidet pedig màs. Ebbe belegondolni is rossz. Èn igazàbòl nem engedem el a gyerekeimet, küzdök èrtük,hogy velem maradhassanak legalàbb fèle fele időben,màs gyerekèt pedig nem hiszem hogy nevelnèm,mert inkàbb elfogadom hogy ha lesz uj pàrom( ha lesz) akkor annak van gyereke,együtt fogadom el őket,de plane ha nagyobb a gyerek akkor azt egy idegen nem igazan tudja nevelni,esetleg besegìteni nekik a hetköznapokban, de valòban ahogy ìrtad első ès fő cèlom a sajàt gyerekeim tovàbbi nevelèse es rajuk koncentràlàs,màr ha a bìròsàgi döntès el nem fog vàlasztani tőlük vègleg. E miatt mèg kètsèges hogy ùj pàrt akarok e.
2022. okt. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Párom 47 éves férfi 4 gyerekkel, és 22 L. Egyértelműen a férfinak könnyebb szerintem válás után, kb van pénze bármire, nagyon könnyű vadi új lakásban egyedül elve (gyerek csak hétvége) új barátnőt találni neki, mi is így találkoztunk de sok másik jelentkező is volt😋
2022. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
9 es De hogyhogy vàlas utàn ő maradt a vadiùj lakasban te pedig 4 gyerekkel költözhettèl el?? E, hogy lehet?
2022. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!