Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ment tönkre a házasságod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre a házasságod?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy az embereknek általában miért megy tönkre a házassága.
2022. okt. 28. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mindenre megkapod a választ Mariann!
2022. okt. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összejött a barátnőmmel.
2022. okt. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Miután elmúlt a szerelem, kiderült, hogy nem passzolunk, és nem tudtunk együtt boldogok lenni. 18 évig próbáltuk. Ő megcsalt, aztán én is őt. Ezután elváltunk.

Azóta megtaláltam a párom, akivel boldog vagyok.

2022. okt. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
nem húzta le a wc-t
2022. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a szexet kevesellte, én a beszélgetést és az együtt töltött időt. Aztán megcsalt.
2022. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sikertelen gerincműtétem után újra tanultam járni. Egyedül, mert ő nem ért rá, állandóan dolgozni volt, csak éppen a pénz nem ért haza. Amikor elmentem egyetemre az első jogi vizsgám előtti este jelentette be, hogy válni akar. A válási papíron az szerepen, hogy bármit elérek, amit akarok és ezért akar elválni tőlem. A bíró azt mondta, hogy tűnjön el a fiam és az én életemből örökre. A fiamnak nem ő az édesapja.
2022. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő elszúrta a karrierjét, de aztán ev.-ként is elég jól boldogult. Míg én otthon voltam a gyerekkel és Ő gazdálkodott minden bevételünkkel, addig minden flottul ment. Aztán lett jó állásom, elkezdtem én is jobban keresni és élni a dolgozó nők életét, alakult az egzisztenciám is, feszkó kezdett kialakulni az anyagiak kapcsán.


Na, szerintem itt jött el az a pont, amikor Ő kezdte magát rosszul érezni a kapcsolatban. Sokasodtak a veszekedéseink s aztán jött minden, ami ennek a következménye. Rosszul kezeltük a dolgokat. Szerintem akkor a probléma gyökerével sem voltunk még tisztában. Végül megcsalt.

2022. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!