Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van házasságtörésről szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van házasságtörésről szóló jogszabály?

Figyelt kérdés
A lényeget gyorsan leírom dióhéjban. December 6-án elköltöztem a férjemtől, mert gyanút keltett bennem egy bizonyos "harmadik személy" mondtam, hogy elmegyek pár napra, hogy kiszellőztessük a fejünket. 23-án találkoztam vele, és közölte, hogy el akar tőlem válni, persze én addig kaptam telefonon az információkat, és tényleg van egy harmadik személy, amit a férjem is alátámasztott a személyes találkozónk alkalmával. Annyi kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám esetleg (kicsit csúnyán hangzik, elnézést) én is egy picit "tönkretenni". Van esetleg házasságtörési jog? vagy valami ilyesmi amivel kicsit meg lehetne szorongatni? és persze a harmadik személyt is aki szintén házas
2008. dec. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nemtudom ,de gondolom hogy idegesit tégedet!Föleg ha szereted a férjedet (gonolom).Hidd el nem éri meg én is belátom semmi érteleme!Majd rájönn a férjed ha dobja az a másik(ki tudja miért van vele),akkor majd rájönn de akkor késö lesz!
2008. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmi "jog" nincs. Amire te gondolsz, azt bosszúnak hívják. Mást nem tudsz tenni -csak elválsz.
2008. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt úgy hívják, hogy bosszú, és csak azt mondom, hogy nem szép dolog, de szerintem a férjedet nem izgatná, és a harmadikat se.
2008. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik! Ugyanott keresd, ahol a telefonon leadott és kért füleseket, a kicsinyes bosszuvágyat és intrikákat tárgyalja a jogrend.
2008. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy van, csak nem nálunk!

A sharia (iszlám törvénykezés) részletesen taglalja, hogyan kell megkövezni a házasságtörő nőket, de a férfiak ott is csak ejnye-bejnyét kapnak.

2008. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj,bár nem tudom van-e gyereketek,ha nincs,legalább időben kiderült!
2008. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha valamlyik fél férre lép, annak oka van! A kapcsolat két emberen múlik, lehet te is hibás vagy benne?! Gondold végig, mielőtt bosszú hadjáratot kezdesz!
2008. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most tombol benned a bosszúvágy, de szerintem a legegyszerűbb, ha elválsz tőle, és hagyod, hogy élje a saját életét a másik nővel. Legyenek boldogtalanok együtt, te pedig próbáld megtalálni az igazi társad! Egy ilyen gerinctelen alak nem érdemli meg, hogy miatta szenvedj! Piszkoskodni lehet a vagyonmegosztásnál, de szerintem nem érdemes.
2008. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!