Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után álltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után álltatok talpra a válás után? (38F)

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos, külön irányba folytatjuk az életünket a feleségemmel. 2 gyerek 1hét itt 1hét ott (imádom őket!)

Mennyi idő volt újra normalizálni az életeteket férfi kollegák?

Új albi/lakás? Esetleg barátnő?

Mik a kilátások?

Köszi szépen a válaszokat!



2022. dec. 21. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ, hogy mennyi idő alatt tudsz "átállni".

Nekem kb 4-5 hónap volt. Utána már eleve tisztábban láttam dolgokat és beláttam, hogy jobb így. Pedig akkor még csak 1,5 éves volt a gyerkőc. Rengeteg időt voltam a gyermekemmel, dolgoztam, kicsit élveztem az egyedüllétet (mert van ám bőven csak meg kell találni). Barátokkal találkoztam és kb 2 év után lett kapcsolatom is. Előtte nem is szerettem volna, így esélye nem volt, hogy legyen:) Voltak kapcsolataim, de azok nyílt és őszinte kommunikációval mentek, mindenk tudta miről szól és nagyon jól éreztük magunkat, nem volt semmiből sértődés vagy épp bárki oldaláról ebben sérülés.


Nagy dióhéjban és röviden ezt tudom neked írni.


37/F

2022. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: Albérletbe mentem. A függetlenségemet nem akartam feladni azzal, hogy pl hazaköltözöm...30 évesen nem lett volna komfortos, meg mondhatni ciki is:) (persze van olyan élethelyzet, amikor nincs más út).

Szóval albi és egyedül.

2022. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szerencses vagy. A heti vàltàs nagyon szuper mert együtt vagy velük sokat ès van szabadidőd is. Nekem sajnos ez nem adatott meg, alig latom a gyerekeket ès egyre mèlyebb depressziòba kerülök, lassan azon gondolkodom hogy nem fogok dolgozni mert nincs ertelme semminek. Szòval kerdesedre vàlaszolva mindenki maskèpp jön ki belőle
2022. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a gyerekek kérdező?


Én nem váltam, de úgy érzem a mi házasságunknak is ez lesz a sorsa.

2022. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőled függ.

Nálunk a volt férjem maradt a házban. Nem volt láthatás kiszabva, így bármikor lehet(ett) a gyerekekkel. Párkapcsolata azóta sincs. Tizenkét éve. Az elején volt egy két kalandja de ennyi. Elég magának való és iszik is.

Szóval ne sűllyedj magányba, legyen társaságod, hobbid, ismerkedj.

2022. dec. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Gondolj a helyzetre úgy, hogy legalább most több lesz a szabadidőd, kiegyensúlyozottabb lehetsz. Csak pozitívan! :)
2022. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha igazán szereted a volt feleséged akkor nehéz lessz elfelejteni az együtt töltött éveket.

A saját estemben 28 évi házaság után tavaly májusban elhagyot és az idén áprilisban beadta a válást és el is váltunk.

Én még mindig sokat gondolok rá annak ellenére,hogy megcsalt és elhagyot.

Azt mondják ne fussunk olyan szekér után ami nem vesz fel.

A történtek után nem tudom,hogy hogyan lehetne újra kezdeni vagy érdemes e megpróbálni.

De talán egyszer még helyre jönnek a dolgok és talán még egyszer lehetünk újra egy család.

A gyerekeknek is rossz nélküle bár már felnötek ők is megharagudtak rá amit tett.

Amiota elment nem találkoztak csak néha irnak egymásnak.

A válás elött lemondott mindenről a ház amit közös erővel épitetünk fel a két fiamé lett nekem maratd a haszonélvezeti jog.

A lányom azt mmonta,hogy tőle nem kell neki semmi.

Jelenleg is a kissebik fiamal és a menyemel élek együtt.

Új kapcsolatot még nem akarok de talán már nem is fogok a történtek után.

Szóval én még mindig nem tudtam talpa állni.

2022. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
1 nap alatt.
2022. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4#


4 éves a kicsi és 6 a nagy.


Mindenkinek köszi szépen a válaszát!!!!

2022. dec. 22. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ a talpra állás, meg hogy pontosan mit értesz alatta.:)

Engem 9 éve hagyott el a feleségem, sokáig pereskedtünk, mert nem akart a kislányunk közelébe engedni. Az évekig tartó pereskedés teljesen lenullázott anyagilag, kb. 2 évig tartott, míg helyre rázódtam.


Örülök neki, hogy ti meg tudjátok beszélni a váltott elhelyezést, nekem a váláskor csak ez számított volna, de ezt nem hagyták jóvá (mi még a régi pp szerint váltunk).

Az érzelmi talpra állás még nem fejeződött be nálam, csak az számít nekem, hogy itt legyen a kislányom - amikor nincs itt, akkor kizárólag munkával foglalkozom, semmi mással. Nálam rögzült ez a fajta 'menekülés', 9 évvel ezelőtt.:)


Kitartást neked apa-társ!

40f

2023. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!