Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Húgom válik már 3 éve két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom válik már 3 éve két gyerekkel és nem tudok segíteni neki?

Figyelt kérdés
Jó volt mindig a viszonyunk, de a válásába cseppet sem enged beleszólni, nem hív magukhoz, pedig a lakás a húgomé, igaz párszor leszóltam a férjét (előtte is, férje háta mögött is), de kulturáltan. Egy önző, a húgommal sokszor bunkó ember volt a férje mindig is (diplomásan), sajnos dézsmálta rendesen a közös pénzt is (a saját hobbijaira), amihez ő kevesebbet tett hozzá. Segíteni szeretnék, de max. annyit lehet, hogy elviszem a gyereküket évi párszor. Egy ilyen megviselő dologban, mint a válás, mi mást tud egy testvér tenni/segíteni? Persze közös néven van a lakás tök jogtalanul sajnos (csak így volt hajlandó annak idején odaköltözni, a szerelmes húgom meg belement) és a férje ragaszkodik a gyerekfelügyelethez is, egyszerűen nem jutnak 1-ről a 2-re. Köszi előre is az ötleteket: 40es férfi vagyok.

2023. febr. 10. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Annyit tudsz segíteni, amire megkér.
Teljesen természetes, hogy nem engedi a bátyját beleszólni.
Testvére vagy, nyüzsögj, segíts, amit tudsz.
Beszélj rendszeresen velük, akár a férjével is.
Találj ki jó programokat a húgodnak és a gyerekeinek is.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarnal segiteni egyebkent? Nekem ilyen helyzetben boven eleg lenne, ha amire megkerem a tesomat, abban segitene. Attol idegbajt kapnek, ha magatol tukmalna magat folyamatosan, de persze az nem baj, ha neha megkerdezel ezt-azt. Pl penzt nem fog toled kerni, de ha neked van es ugy latod, te felajanhatsz kolcsont, gyerekekre vigyazast, ha cuccolni kell, akkor az autodat ha szukseg van ra, stb.
2023. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Pénzt apánktól kap, nem is keveset szerintem, cégautója van, a lakása is szép, elcuccolni biztos nem akar onnan, bár sajnos a férje sem, és mivel versengenek a gyerekek kegyeiért, egy csomó helyre viszik őket. Úgy érzem lassan bezárul nekem a kapu, mint testvérnek...lelki támogatástól akkor falra mászna? Szoktam úgy érezni amúgy, hogy nem szívesen beszélget velem erről a témáról, mert cikinek érzi, pedig teljesen jogosan döntött úgy, hogy válik ettől a mindig is nehéz embertől.
2023. febr. 10. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy a nőknek tilos megmondani, mi alapján válasszanak párt, mikor szakítsanak velük, megcsalják-e a párjukat, akármi, úgy természetesen utólag sem érdemes segíteni nekik. Nem azért, mert szívtelenek vagyunk, hanem mert következetesek. Továbbá egyék meg, amit főztek.
2023. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak tudsz segíteni, aki kéri. Hogyha nem kér belőle, csak zaklatod és meg fog romlani a kapcsolat.
2023. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia elöször beszélj vele öszintén hogy szeretnél segíteni meg stb hogy nem akarod elveszteni pedigy érzed és hogy cikinek érzi de előted ez nem az mert szereted. Nálunk hasonló volt az enyémet megverte a pasija de lányom is én meg a fiam is elredeztük külön külön a csávót.
2023. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!