Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Talonban tart vagy csak lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonban tart vagy csak lelki szemetesládának használ?

Figyelt kérdés
A feleségemmel tíz év után válunk, már túlvagyunk egy tárgyaláson. Tíz hónapja élünk külön, korábban volt három szakításunk, többször megpróbáltuk újrakezdeni, de nem ment. Neki van egy fia és egy lánya mástól, a fia nagyon kedvelt engem, amíg együtt neveltük. Egy hónapja szinte naponta ír, küld képeket a gyerekekről, magáról is szokott, és hetente egyszer áthív beszélgetni vagy valami más indokkal. Aztán van, hogy napokig eltűnik. Ha én keresem leráz. Én jeleztem, hogy visszamennénk, legyünk újra egy család vagy hogy ha akarja legyen csak lazább külön élve, de elzárkózik és a csókot sem engedi, elhúzódik. Sőt, mondta, hogy ne is próbálkozzak, csak barátnak akar. Viszont volt, hogy egyszer ivott picit és úgy becézett, ahogy régen, mikor együtt voltunk, neki fel se tűnt, de én észrevettem. Meg kitett egy régi közös képet is nemrég facebookra memory címszóval. Azt is mondta, hogy már randizgat másokkal, továbblépett, közös barátnőnk is jelezte, hogy több oldalon fent van. Én értem, ha csak barátnak akar, de akkor ez mire jó neki, mert így szerintem ő sem tud teljesen továbblépni és én sem. Ezek alapján azért nem enged el, mert barátnak meg akar tartani vagy csak tesztel, mennyire gondolom komolyan, hogy még szeretem, és talonban tart, ha nem talál senkit? 42f
2023. febr. 10. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled
2023. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig míg nem akad pasasra, addig képben vagy.
2023. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, szamárkám! Jó itt még neked, amíg a lovacskát megtalálom!

Üdvözlettel asszonyka:DDD


Ha már váltok, fejezd be a válást és kapcsolatot is és lépj tovább!

Olyan vagy, mint a hasmenéses a budin, aki félig törli ki hátsóját, mert hátha még fosik, azt hiszi, pedig kiürült...

2023. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs közös gyereketek ne hagyd, hogy szórakozzon veled, és ne beszélj/találkozz vele. Folyamatban a válás, mert nem volt jó. Sajnos már nem is lesz. Ne szenvedj feleslegesen.
2023. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a figyelmedre, rajongásodra van szüksége, arra is csak akkor ha ő úgy akarja.

Szerintem szánalmas amit csinálsz. Férfi létedre lementél kutyába. Tisztára becsicskultál neki.

Ha már eljutottatok addig hogy váltok, megvolt már egy tárgyalás, akkor legyen már bennetek annyi gerinc hogy ezt tisztességesen csináljátok végig. Felnőtt ember ha meghoz egy döntést akkor álljon már ki mellette.

Ez a nő úgy szórakozik veled ahogy akar. Te meg még futsz is utána.

Sokkal jobban járnál ha más nőkkel ismerkednél, és egy új társat találnál aki nem csak szórakozik veled, hanem komolyan vesz. Mert ez így nagyon gáz. Igazi barátság meg ebben az esetben nem is tud kialakulni. Totál gyerekes az egész. Állj már a sarkadra!

Sokkal nagyobb "érvágás" lenne a nőnek, ha új társat találnál magadnak.

N46

2023. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Te vagy a hülye, mert hagyod. Ha 10évig voltatok házasok és mástól vannak gyerekei, akkor azok a gyerekek már elég nagyok ahhoz, hogy tartsák veled a kapcsolatot, ha annyira akarják. Meg kell neki mondani, a gyerekek hívhatnak, amikor akarnak, nektek viszont már semmi közötök egymáshoz, nem kell barátkozni.
2023. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akarna o csak csunya vagy
2023. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha hív, mondd neki, hogy nem érsz rá, mert randid van.
2023. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
90%
Mindkettő. Lépj ki ebből.
2023. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki, hogy te pincsiként futsz utána, legyezgeti a hiúságát, ezért tart talonban és vesz elő, ha kell neki a tudat, hogy valakinek ő kell. Egyébként meg lapátravaló vagy. Én nem hagynám magam így alázni, legközelebb, ha hív, mond azt, hogy randid van, és legyél közömbös. Mindjárt kedvesebb lesz :D
2023. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!