Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már csak azért lelki szemetesládák, mert az illetőt szerettétek/kedveltétek és reméltétek hogy idővel több is lehet mint haverság?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)

Azért mosolygok mert egyrészt már távolabbi emlék, másrészt mindig éreztem, hogy a másik is próbál adni, ha szerelmet nem is tudott, de szeretett mint embert és számomra ez is ritka kincs.

2018. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,de nem ilyen csúnyán megfogalmazva 😀

Ez a "lelki szemeteláda" nekem annyira tré megfogalmazás.Azért foglalkoztam az illetővel,mert fontos volt nekem.Ìgy jól esett ha törődhettem vele tehát a fenti fogalmat nem vettem magamra.

2018. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1x évekkel ezelőtt voltam ilyen hülye...
2018. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem örömet okoz és megtiszteltetésnek érzem, ha valaki velem osztja meg a legmélyebb érzéseit.

Különösen élvezetes az, ha ezt olyan személy teszi, aki jobban érdekel másoknál.

Inkább az a megélésem, hogy kaptam valamit tőle a lényéből, és én vagyok az adósa, mint fordítva.

2018. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!