Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukámmal és testvéremmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámmal és testvéremmel közösen vagyunk tulajdonosok egy lakásban?

Figyelt kérdés

Ha Anyukám az élettársát bejelenti a lakásunkba és netalán mégsem jönne össze köztük a dolog (és a pasinak nincs saját tulajdona és más hely, ahova bejelentkezhetne), akkor ki lehet jelenteni a lakásból?

Ha úgy alakulna netán, akkor hogyan lehet kitenni a lakásból, ha nincs hova mennie, és oda van bejelentve?


2010. okt. 6. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tartózkodásira jelentsétek be, ha ki akarjátok rakni a jegyző 2 szomszéd tanúsítása és 3000 Ft leperkálása mellett 2 héten belül kijelentkezteti
2010. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi az a tartózkodási? Úgy tudom, hogy ideiglenes bejelentés már nincs.

És ha ki akarjuk jelenteni, akkor a 2 szomszéd mit bizonyít? Csak azt tudja, hogy eddig ott lakott....???

2010. okt. 6. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
De van, én épp tegnap jelentkeztem ki az idéglenes lakcímemről.
2010. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
második nincs ideiglenes cím, tartózkodási hely van, arra jelentkeztél be ;)
2010. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a két szomszéd azt kell tanúsítsa, hogy nem lakik ott...kényszer kijelentkeztetés googlizz rá
2010. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van ideiglenes,ne ggodj.arra jelentsétek be.
2010. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Harmoka ***** válasza:
Van a lakóhely és a tartózkodási hely, előbbi az állandó, utóbbi az ideiglenes. Ha csak tartózkodási helyre jelentitek be az ráadásul 2 évig érvényes, utána megszűnik, ha nem újítod meg. Úgyhogy csak tartózkodási helyre célszerű bejelenteni.
2010. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem bejelentkeztem rá hanem ki. Amúgy meg ki kell tölteni egy nyomtatványt, a lakás tulajdonosának aláírásával, és úgy be tudjátok jelenteni de ne állandóra, hanem idéglenes(tartozkodási hely) forma ,hogy hogyan nevezzük. A nyomtatványon van olyan rész, hogy bérlő, családtag akármi, családtagként érdemes bejelenteni mert akkor nem kell utána adózni.
2010. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Már jó pár éve nincs ideiglenes lakcím, helyette van a tartózkodási hely, ami időhöz kötött. Ha bejelentitek ilyen címszó alatt, akkor is egy éven belül le fog járni. Az sokkal rosszabb lenne ha állandó lakcímként lenne megjelölve lakhelyed. Ebben az esetben nehezebben megoldható a kijelentés.
2010. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tartózkodási 5 évente megújítandó, nem évente ,)
2010. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!