Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van más férfi is aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más férfi is aki azért nem válik mert nem találna mást?

Figyelt kérdés

Soha nem számítottam jóképűnek, általában levegőnek néztek vagy kinevettek a nők. Sokat adok magamra, barátaim szerint már túlzásba is viszem, ilyen nárcisztikus Patrick Bateman stílusban vagyok mindig tökéletes külsővel (magamhoz képest), mindig edzenem kell, kockásnak kell lennie a hasamnak. Ha már ronda vagyok, a maximumot akarom kihozni.

Feleségemmel 15 éve vagyunk együtt. Külsőleg sose vonzódott hozzám, egy olyan szituációban, bajban jöttünk össze ahol megszeretett engem, először barátok voltunk. Mindig mondja, hogy neki belső tulajdonságaimban tetszem. Barátnöi is eleinte gyakran voltak ellenem. A feleségem átlagos szépségü, kis túlsúllyal, de így is nagyon elütünk egymástól külsöleg. Többször elöfordult, hogy a jelenlétemben kezdtek ki vele ilyen öregebb majmok, mert azt hitték barátok vagyunk csak. A feleségem nem szereti a szexet, sose szerette, mással se! Néha belemegy, évente 4-5 alkalommal kb. Nem zavarja ha maszturbálok, csak ne menjek prostihoz (sose voltam!), akkor inkább kiveri nekem. Soha nem csalt meg, ez 100%, nem túl jól beszél a férfiakról, utálja öket, meg ugye a szexet is.

Mostanában anyagi gondok miatt kutyául bánik velem. Amíg jól keresten felnézett rám, most hogy annyit se keresek mint ö, lenéz engem. A gyerekek elött is kioktak, kiabál velem, pl “takarodj rendes pénzt keresni”. Gyakran akar külföldre zavarni, mert ha már gyárban dolgozom, akkor legalább Németországban jobban keresnék. Biztosan nem csal meg, volt hogy a gyerekekkel 1 hétig nem voltunk otthon és a lábát se tette ki a házból, de szó szerint. Jelzett volna a kinti kamera.

Már elválnék de nem merek. Tudom, hogy egyedül maradnék. Rondaságom mellett Crohn beteg is lettem 8 éve, így már 1100% hogy senkinek se kellenék. Egy 2 gyerekes 36 éves elvált férfi, aki súlyos beteg és ronda, 170 cm. Kinek kéne ilyen? Inkább maradok ahogy vagyok, minthogy egy munkásszállón tengödjek egyedül vagy egy kis panelban. Még akkor se kellettem senkinek amikor fiatalabb és egészséges egyedülálló, gyermektelen voltam.

Más is van aki kiszolgáltatott helyzete miatt nem válik el?


2023. márc. 9. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Szar volt olvasni, főleg egy férfitől.

36 évesen sajnáltatod magad? Ne viccelj már ember, még fiatal vagy!!! Ha nem vagy kibékülve az életeddel, akkor változtass rajta. Úgy véled, hogy nem a megfelelő nőt vetted el feleségül? Akkor válj el, és keressél másikat, simán lehet hogy nem fog összejönni, de te meg sem próbálod.

A gyerekeid miatt maradsz? Azt jobban megérteném, de ők sem h...ék, pontosan látják milyen környezetben nőnek fel.

Alkoholizmus, kábítószer, lecsúszás? Egészségügyi gondok? Ezek következmények és nem a probléma megoldása. Aki gyenge szembenézni a problémáival azok menekülnek az illúzió világába és remélik hogy attól majd minden jobb lesz.

Nem szeretnél rosszabb életkörülmények között élni mint eddig? Nos nagyon sok boldogtalan ember ezért nem lép ki langyos párkapcsolatából, mert el kell adni a kocsit vagy más környékre kell költözni. Ez igazi visszatartó erő, ahogy az is hogy GYT címen elviszik a jövedelmed egy részét. Ha értesz is valamihez és nem csak betanított munkára vagy képes, akkor talán van remény.

A feleséged persze hogy noszogat téged, hogy menjél külföldre dolgozni több pénzért, hiszen semmit nem akartok egymástól, ott legalább jobban keresel amiből a gyerekeid és ő is profitálhat, még az is benne van, hogy találsz másik partnert és a gondjaid megoldódnak. Nem sok feleségről tudok aki bátran biztatja a férjét, hogy külföldön vállaljon munkát, nem ragaszkodik a személyedhez.

2023. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Inkább leélem az életemet egyedül mint egy ilyen feleség mellett.

Te egész biztosan a sírig tartó boldogtalanságot választod ha benne maradsz ebben a kapcsolatban.

2023. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
En no vagyok, szinten szar kapcsolatbol kilepve. Osszr se lehet hasonlitani ezt a nyugalmat ami most van. Vagj bele, a feleseged nem fog eltartani ha lebetegszel. Inkabb szedd ossze magad. En nem ertem minek kell mindenaron no. Nekem sem kell ferfi es tok jo igy. Pedig a gyerekeim is csak minden masodik heten latom. Elfoglalom magam. Persze a penz miatt aggodom es nyilvan rosszabb anyagiak kozt elunk, de egyedul minden jobb, hisz nem kell alkalmazkodni.
2023. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségeddel arra nem gondoltok, hogy a gyerekek milyen mintát látnak tőletek?
2023. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember tengődik egy ilyen nulla kapcsolatban az anyagiak, a gyerekek, a közös ház, és a megszokás miatt.

Ki tudja, hogy igazából hány pár boldog otthon.. néha az az érzésem, hogy kevesebben vannak akik tényleg boldogok, mint akik csak élnek egymás mellett.


Milyen jó tanácsot lehet ilyenkor adni? Ha tényleg olyan szörnyű a helyzet lehet elválsz és magányos maradsz. Nem tudhatjuk mi ezt, hogy neked mi lenne a legjobb.

Egyébként, ha szemetseg, ha nem én a helyedben lehet azt csinálnám amit már előttem is írtak.

Ki mennék dolgozni, lehet ott találnál is olyat aki kielégít.


Benned sincs meg a vágy, ha már a szex rossz köztetek akkor a kapcsolat többi részén javítsatok kicsit?

2023. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Crohnnal ne takarózz! Kellemetlen betegség, de ha normálisan étkezel, szeded a gyógyszereidet és odafigyelsz magadra, simán lehet teljes, tünetmentes életet élni. Én 10 éve vagyok nőként Crohn beteg. Tavaly férjhez mentem és babánk is született. Nőként ez kellemetlenebb betegség, mivel a férfiak nagy zöme azt hiszi, hogy a nők se fingani, se fsni nem tudnak. Te sportolsz mellete és figyelsz magadra. Ha szrul lennél és a betegség aktív fázisában vagy, nem tudnál kockahasat gyúrni magadnak. Szerintem is válj el, ha ennyire szr. Plusz nekem az egyik bántalmazó kapcsolatom alatt alakult ki a Crohn. Mióta a férjemet ismerem az állapotom javult. Nincsen fellángolás 4 éve, híztam 10 kilót is. Sokat számít a lelkibéke ebben az állapotban.
2023. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, en inkabb tengődnék egyedül egy kis panelban, mint egy ilyennel. Ott azt csinalsz amit akarsz, es a legfontosabb hogy nyugalom van! Ez nem jó igy, te is tudod. Nem tudom tenyleg olyan ronda vagy e mint hiszed, vagy csak hogy elvettel egy aszexualis nőt, aki ezzel próbál háritani, igy beléd ivódott. De ha nem lesz másik nőd, szerintem ennél az is jobb. Mondjuk 36 evesen meg nem vagy öreg, még barmi lehet. A betegseget meg kezelni kell, kordában tartani. De ga ebben benne maradsz, az sehogyan srm fog jot tenni.

Es a gyerekeknek se jo ha naponta ezt latják

2023. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért akarok kapcoslatban lenni, hogy ne legyek egyedül.

Benne vagy egy toxikus kapcsolatba tök értelmetlenül.

Kicsit olyan, mintha ciánt ennél csak azért, hogy ne legyen res a gyomrod. Jó nag yhülyeség nem? AKkor meg miért nem válsz?


F29

2023. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Pont a betegseged miatt kene elvalnod. Konkretan belebetegedtel a legkorbe, ami korulvesz. Mivel mar tudatosan is felfogtad, hogy ez egy nulla kapcsolat, innentol meg rosszabb lesz benne maradni, es a betegseged is rosszabbodni fog. Felnott ember vagy, egy ferfiakra szabott vilagban. Meg kell tudj elni olyan szinten, ami nem munkasszallo. A kinezeted pedig egyre kevesbe fog akadalyozni, mert az atlag ferfi kulseje is romlik az ido haladtaval. Beloled mindig is a kurazsi hianyzott, azert voltal sikertelen.
2023. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Szomorú, hogy amikor ilyet olvasok férfiaktól, hogy el akarnak válni, sosem sajnálják a gyerekeiket, nem félnek, hogy alig fogják őket látni, csak annyira említetted meg őket, hogy léteznek. Nem is érdekel téged, hogy nem lesznek ott a minden napjaidban.

Undormány vagy, simán lemondanál a saját gyerekeidről, a reményért, hátha lesz valaki, aki alá feküdhetsz, hímr.banc.

2023. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!