Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van más férfi is aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más férfi is aki azért nem válik mert nem találna mást?

Figyelt kérdés

Soha nem számítottam jóképűnek, általában levegőnek néztek vagy kinevettek a nők. Sokat adok magamra, barátaim szerint már túlzásba is viszem, ilyen nárcisztikus Patrick Bateman stílusban vagyok mindig tökéletes külsővel (magamhoz képest), mindig edzenem kell, kockásnak kell lennie a hasamnak. Ha már ronda vagyok, a maximumot akarom kihozni.

Feleségemmel 15 éve vagyunk együtt. Külsőleg sose vonzódott hozzám, egy olyan szituációban, bajban jöttünk össze ahol megszeretett engem, először barátok voltunk. Mindig mondja, hogy neki belső tulajdonságaimban tetszem. Barátnöi is eleinte gyakran voltak ellenem. A feleségem átlagos szépségü, kis túlsúllyal, de így is nagyon elütünk egymástól külsöleg. Többször elöfordult, hogy a jelenlétemben kezdtek ki vele ilyen öregebb majmok, mert azt hitték barátok vagyunk csak. A feleségem nem szereti a szexet, sose szerette, mással se! Néha belemegy, évente 4-5 alkalommal kb. Nem zavarja ha maszturbálok, csak ne menjek prostihoz (sose voltam!), akkor inkább kiveri nekem. Soha nem csalt meg, ez 100%, nem túl jól beszél a férfiakról, utálja öket, meg ugye a szexet is.

Mostanában anyagi gondok miatt kutyául bánik velem. Amíg jól keresten felnézett rám, most hogy annyit se keresek mint ö, lenéz engem. A gyerekek elött is kioktak, kiabál velem, pl “takarodj rendes pénzt keresni”. Gyakran akar külföldre zavarni, mert ha már gyárban dolgozom, akkor legalább Németországban jobban keresnék. Biztosan nem csal meg, volt hogy a gyerekekkel 1 hétig nem voltunk otthon és a lábát se tette ki a házból, de szó szerint. Jelzett volna a kinti kamera.

Már elválnék de nem merek. Tudom, hogy egyedül maradnék. Rondaságom mellett Crohn beteg is lettem 8 éve, így már 1100% hogy senkinek se kellenék. Egy 2 gyerekes 36 éves elvált férfi, aki súlyos beteg és ronda, 170 cm. Kinek kéne ilyen? Inkább maradok ahogy vagyok, minthogy egy munkásszállón tengödjek egyedül vagy egy kis panelban. Még akkor se kellettem senkinek amikor fiatalabb és egészséges egyedülálló, gyermektelen voltam.

Más is van aki kiszolgáltatott helyzete miatt nem válik el?


2023. márc. 9. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Már megint Te....húzz már a f.szba, Te disznó!!
2023. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A gyerekeimet magától érthetödöen 1 hét itt- 1 hét ott módon nevelném ha úgy lenne. Meccsekre, stb a nem én hetemen is mennék vagy bárhova ahol számítanak rám! Nekem ez magától érthetödik, azért nem írtam.

Többire késöbb válaszolok majd

2023. márc. 9. 15:12
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Te nem kiszolgáltatott vagy, hanem gyáva és kényelmes.

Minek neked egy ilyen házasság? Hogy elmondhasd, van feleséged? Ez tényleg marha boldoggá tehet.

2023. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%
Ja persze, egy hét itt, egy hét ott.. még a közös gyerekfelügyelet se erről szól, mert ez az ide-oda rángatás káros a gyereknek. Mi emiatt se válunk el. Egyikünk se ronda, bár a férjem csóró, albérletbe mehetne vagy vidékre a szüleihez, jó nő így se, úgy se jutna neki. Rondát meg nem akar. 40 évesen már utánam se a legjobb pasik kapkodnak, igaz, soha nem is kapkodtak, azért meg, hogy kirázzon a hideg valakitől, nem rúgom fel a kényelmünket. Én biztosan tudom, hogy találnék párt, de azt is biztosan tudom, hogy nem tudnék vonzódni hozzá. Évekig hülyített egy pasi, mindig magába bolondított, aztán erkölcsi rohama lett, eszébe jutott a felesége meg a gyerekei és pattintva lettem, aztán amikor kellettem önbizalomtuningnak, megint jelentkezett. Én meg bekajáltam, hogy érez irántam, csak becsületes. Aztán otthagyta a családját egy huszonéves színésznőért, aki elég hamar dobta. Ráment az élete, a gyerekei, felesége. Minden ujjára jutna nő, de neki az elérhetetlen kell. Soha nem lesz boldog se ő, se az emberek, akiket tönkre tett. Szóval ez nem csak a ronda emberek problémája.
2023. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!