Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tévő legyek? VAn jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? VAn jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel két és fél hónapja alakítjuk az életünket, de ő még házas illetve hamarosan válik. A papírokat már beadta a feleség mivel ő kezdeményezte a válást is. Van két gyerekük két kislány. Még nem találkoztam velük úgy, hogy a pasi is ott volt. Jelen pillanatban, szinte mindennap találkozunk még akkor is ha a gyerekek nála vannak, igaz akkor csak este és csak néhány órára. Félre értés ne legyen, nem csak szexből áll a kapcsolatunk. Rengeteget beszélgetünk és eljárunk közösen szórakozni, de csak olyan helyre ahol nem ismernek minket, mivel még nem szeretnénk ha kiderülne, hogy köztünk van valami. Ugyanis a feleség még azt is gondolhatná, hogy mielőtt megromlott a kapcsolat már együtt voltunk holott ők 4 hónapja élnek külön én meg csak 2 és fél hónapja ismertem meg :/ Mit tehetnék ez ügyben ??? Várjam meg, hogy hogyan alakul a dolog? Vagy ne is reménykedjek abban, hogy a válás után együtt lehetek-e vele? ?:( Amit nagyon sajnálnék :(
2010. okt. 7. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

És miért váltak el??


Nem azért véletlenül mert összeházasodtak,gyorsan jöttek a gyerekek,ő meg nem volt képes felvállalni értük a felelősséget?Kivonta magát a felelősség megosztásából amit egy család jelent,minden a gond nejére maradt,aki előtt emiatt folyamatosan elvesztette a tekintélyét mint férfi,férj és apa.Az is lehet,hogy végül egy másik pasi után nézett.

Ő meg csak nézte tétlenül hogy megy tönkre a kapcsolat,és most inkább feladta és bánatában piálgat...


Szerinted felismerte már,hogy miben hibázott a házasságában,és tud már változtatni annak érdekében,hogy a következő kapcsolat ne fusson ugyan így zátonyra??

2010. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem vagyok híve a házasodjunk gyorsan,(mert sokan igy menekülnek otthonról)csöböről vödörbe effektus.Gyorsan kölykezünk is...Perzse csak nyűg teher,hát perszse hogy válás szakítás,ha nem készültel fel...Én örültem volna hogy ha szüleim hamarabb elválnák,de legalább most már mindeketten mással vannak,én és ennek örülök.
2010. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodtan próbáljátok meg együtt! Igazuk lehet azoknak is, akik "vészmadárkodnak" (hogy kihasznál), de az is lehet, hogy nincs igazuk. A lényeg, hogy ha megpróbáljátok, azért légy figyelmes, ne boruljon szemed elé a rózsaszín köd, lásd meg, ha gond van és jelei vannak, hogy csak kihasznál, és akkor merj lépni tovább.

Az én párom is 29 éves lesz, van két kislánya, de ők már vagy 1-1,5 éve külön voltak a volt nőjétől, akivel nem voltak összeházasodva, mikor mi ketten összejöttünk. Tehát tiszta lappal indultunk. Ők a sok veszekedés, a meg nem értés miatt szakítottak. Többször is megpróbálták a gyerekek, meg maguk miatt is, de egy idő után életképtelen volt teljesen a kapcsolatuk, és inkább szétmentek. Szerencsémre! :-D Mert akkor nem ismertem volna meg Őt. Aki már el is jegyzett, tervezzük az esküvőt, közös jövőt, gyereket. Most múlt 2 éve, hogy egy párt alkotunk. :-D A gyerekekkel rendszeresen együtt vagyunk, jól kijövök velük, meg ők is bírnak engem. És ami fontos: nem akarok pótanyuka lenni számukra, csak egy "barátnő". Akivel majd egyszer jól elbeszélgetnek, és elmondhatják titkaikat.

23/Nő

2010. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt ! A "vészmadaraknak" csak annyit írnék, hogy nem a párom lépett ki a házasságból hanem a felesége. És a két gyerkőcöt sajnos nem engedi az anya hogy túl sokat lássa. Nem azért egyezett bele, mert nem bírta volna a terhet és azért áruljátok már el, ha az anya azt kiabálja a gyerekeinek, hogy rohadnál meg te sz@rházi (pedig a kicsi mégcsak 4éves a nagy pedig 7) akkor te mit szólnál hozzá. Amúgy meg a nőnek volt már egy másik házassága is. És nem nagyon csinált semmit se. Se főzés, se takarítás és a gyerekekkel is állandóan kiabált. (ezt onnan tudom, hogy ő is és a testvérei is ugyan ilyenek és mind a hárman elváltak..) Nem piál a párom, néha eljár bulizni mellette ugyanúgy dolgozik mint bárki más, sőt munka időn kívül is. Azt meg ne mondjátok, hogy ti nem jártok el sehova kicsit kiereszteni a fáradt gőzt. Gondoljunk csak bele, hogy ő most milyen helyzetbe van. Egyenlőre nem azt várom el tőle, hogy komoly kapcsolat legyen köztünk hiszen még el sem vált, hanem azt hogy megbízzon bennem a többi meg jön magától ;) Remélem a válás után velem kezdi újra :)
2010. okt. 8. 13:39
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

A "párodat" annyira megviselte a szerető felesége hűtlensége, hogy másfél hónap múlva már egy 20 éves lánykának az ágyában kötött ki! Jah, és persze válni nem akar, mert ezek nem szoktak válni, csak a feleségek (a válást 90%-ban a feleségek adják be, ebből 70%-ban azért mert tudomásukra jutott a férj hűtlensége)


Ébresztő!-kis ágymelegítő!


Szerintem meg csak a tipikus eset áll fent, csak "20 éves naiv szerelmes lánykák" mindig máshogy látják.

2010. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
"De már két alkalommal (mind2szer picit ittasan) azt mondta hogy szeret és szerelmes belém" Hát igen! Mi férfiak, részegen szoktunk szerelmet vallani!!! Kislány, légy észnél! Vigyázz!
2010. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem teljesen ugyanaz, de hasonló helyzetben voltam. Én már a válás után ismertem meg röviddel (jogilag kb két héttel korábban zárták le, de már két éve "egy fedél alatt külön éltek".

Kb háromszor szakítottunk másfél év alatt. Láttam rajta, hogy nem egy falu bikája típus, de korrektül elmondta, hogy neki kimaradt a fiatalsága (21 volt, amikor házasodott, mert becsúszott a gyerek) és még csajozni szeretne. Nem mondom, hogy tetszett a dolog, de megértettem és elengedtem. Aztán mindig visszajött egy idő után - a csajozás meg nagyon takarékon ment, amíg nem voltunk együtt.

Most már lassan négy éve, hogy megismerkedtünk, az utóbbi 2 évben már megszakítás nélkül együtt vagyunk. Pár hónapja megint rátört a "nem csajoztam ki magam". Leültetett, elmondta. Nyeltem egyet, mondtam, hogy oké, menj, ha ez neked tényleg ennyire fontos, akkor csináld, de húzz gumit és légy őszinte. Kikerekedtek a szemei és életemben nem kaptam olyan szerelmi vallomást, mint akkor.

Majd KÉT nap múlva szemlesütve mondta, hogy csesszem meg, most, hogy megengedtem, már nem is érdekli. Azt hiszem itt volt egy fordulópont, mert azóta tényleg bagózik mindenkire, csak én vagyok fontos, most már a házasság van terítéken, csak a törvényileg előírt egy hónapnak kell letelnie hozzá.


A korkülönbség is annyi köztünk, mint köztetek, csak néhány évvel idősebbek vagyunk.

Szóval készülj fel, hogy lesznek még "megvadulós" időszakai. Ennek sajnos időt kell adni, hogy elmúljon, kényszeríteni nem lehet. Ha tényleg szeret, akkor még a buktatók ellenére is vissza fog találni hozzád. Szerintem okosan állsz hozzá, a megfelelő kérdéseket teszed fel.

Hagyj neki időt, az őszinteséget várd el (ha rá is jön a csajozhatnék, még akkor szóljon, mielőtt lépne ezügyben, az átverés nem tolerálható!!). A többit úgyis az élet alakítja.

Elkötelezettséget ne sürgess, válás után normális, hogy kell 1-2 év, amíg magához tér az illető és feldolgozza az új élethelyzetet.

Az első szakításkor nálunk is elhangzott, hogy "kár, hogy nem egy évvel később találkoztunk". Szerencsére itt a helyzet megoldotta magát. Nem lesz egyszerű történet, de ha kitartó vagy és ésszel csinálod, tied a jackpot.

2010. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha iszik a pasi, akkor ne remélj sokat ettől a kapcsolattól. Ráadásul a korkülömbség is ellenetek szól. Az a férfi, aki az alkoholba menekül, csak problémát fog okozni. Mond meg neki, hogy mellette állsz, de csak addig, amig nem iszik. Ha ennek ellenére megteszi, azonnal hagyd ott, mert lehet hogy a válásának is ez volt az igazi oka.
2010. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!